سیاسی

آمادگی بسیج برای همکاری با دستگاه‌های متولی و مجری امر حجاب

آمادگی بسیج برای همکاری با دستگاه‌های متولی و مجری امر حجاب

– اخبار سیاسی –

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری برگزیده های ایران، سردار حسن حسن‌زاده فرمانده سپاه  محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ با اشاره به اهتمام مضاعف در اجرای قانون رعایت حجاب اظهار داشت: مردم نجیب ایران همواره در رعایت عفت و حیا و حفظ محیط خانواده از گزند بیگانه زبانزد و الگو بوده‌اند و همیشه برای مردان و زنان ایرانی حفظ حریم خانواده و حجاب، مسئله‌ای جدی و حتمی بوده است.

حسن‌زاده با اشاره به درخواست و مطالبه عمومی هموطنان و به‌خصوص شهروندان تهرانی درخصوص رعایت حجاب اسلامی و اجرای قوانین و ضوابط پوشش مناسب در محیط‌های عمومی، افزود: این خواست عمومی در قوانین کشور هم مورد تأکید جدی قرار گرفته و از همگان در سطوح مختلف و بنا به وظایف آن‌ها خواسته است که بستر‌های انجام این مهم را فراهم کرده و مانع از تلاش دشمنان برای گسترش فساد و انحطاط جامعه شوند.

فرمانده سپاه  محمد رسول‌الله (ص) ادامه داد: امروز دشمن سرمایه‌گذاری زیادی انجام داده تا شاید با نمایش فساد و بی‌عفتی، بستر‌های انحطاط خانواده‌ها و به‌خصوص جوانان را فراهم کند تا از این طریق راهی برای ضربه زدن به سرمایه دینی و اجتماعی به‌ویژه در میان جوانان بیابد، به همین دلیل طی سال‌های اخیر با صرف هزینه هنگفت، راه‌اندازی رسانه‌ها، تقویت شبکه‌های اجتماعی بدون کنترل و استفاده از مزدوران خود کوشیده با تحمیل چالش حجاب و بی‌حجابی اباحه‌گری را افزایش دهد.

وی با تأکید بر تلاش دشمنان در وانمود کردن فراگیری بی‌حجابی در جامعه گفت: متأسفانه عده اندکی از مردم نیز فریب جنجال‌ها و لفاظی‌های دروغین رسانه‌های غربی را خورده و به نام آزادی یا امثال آن در دام گسترده آن‌ها گرفتار شده‌اند، اما ما معتقدیم که می‌توان با افزایش سرمایه‌گذاری فرهنگی، تقویت نهاد‌های دینی، افزایش ارتباط با جوانان و آگاه کردن آن‌ها از اهداف پشت پرده سرویس‌های امنیتی غربی تا حد زیادی بر مشکلات مطرح در این حوزه فائق آمد.

حسن‌زاده تصریح کرد: در این راستا متولیان امر و گروه‌های آموزش‌دیده با عنوان «سفیران مهر»، موضوع رعایت قانون و ضوابط مربوط به حجاب در اماکن عمومی و تذکر و روشنگری قاعده‌مند را به صورت جدی‌تر در میان اصناف، ادارات، بازار، معابر، بوستان‌ها، تفرجگاه‌ها و حمل و نقل عمومی تهران پیگیری خواهند کرد.

فرمانده سپاه  محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ با اشاره به آموزش‌های انجام‌ شده برای گروه‌های مردمی، بر آمادگی بسیج در همکاری با تمام دستگاه‌های متولی و مجری تأکید و عنوان کرد: فعالیت‌های مرتبط با این حوزه تقویت شده است.

وی افزود: قاطبه مردم عزیزمان بر رعایت پوشش مناسب ملی و اسلامی تأکید جدی دارند و مطالبه آن‌ها برای کاهش معضلات مربوط به این حوزه نیز یک‌ خواست عمومی است، لذا بر این باوریم که اهتمام به اجرا و نظارت بر قوانین و ضوابط پوشش در محیط‌های عمومی ضمن شکست‌ پروژه دشمنان در ایجاد چالش حجاب، سلامت و صیانت از خانواده‌ها و جامعه را تضمین خواهد کرد.

حسن‌زاده خاطرنشان کرد: البته در این‌خصوص باید گروه‌های وابسته به سرویس‌های اطلاعاتی غرب که در ازای دریافت پول یا وعده‌های دیگر تظاهر به بی‌حجابی و بی‌بندوباری می‌کنند را از مردم عادی یا ناآگاه جدا کرد و با اقدامات اطلاعاتی و رصد ارتباطات آنان، نسبت به شناسایی و برخورد با این گروه‌ها اقدام کرد.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا