اقتصادی

تداوم سنت قرض الحسنه در بانک ملی با اعطای وام تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان

تداوم سنت قرض الحسنه در بانک ملی با اعطای وام تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان

طرح‌ مهربانی از جمله طرح‌های جدید اعطای وام قرض الحسنه در بانک ملی ایران است که مشتریان و متقاضیان می توانند در کمترین زمان ممکن تا سقف سه میلیارد ریال (۳۰۰ میلیون تومان) با یک ضامن و با کارمزد ۴ درصد تسهیلات دریافت کنند.

اعطای وام قرض‌الحسنه در این طرح بر اساس محاسبه امتیازات است و مشتریان براساس گردش و کارکرد حساب خود امکان دریافت این وام را دارند. مشتریان و متقاضیان تسهیلات می توانند با مراجعه به هریک از شعب بانک ملی ایران یا از طریق سامانه بام به صورت غیر حضوری افتتاح حساب کرده و از مزایای این طرح بهره مند شوند. همچنین متقاضیانی که فاقد حساب در بانک ملی ایران هستند می‌توانند با نصب همراه بام نسبت به افتتاح حساب قرض الحسنه مهربانی اقدام نمایند و از تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومانی بهره مند شوند.

مزایای طرح مهربانی ملی

بانک ملی به منظور تسریع و سهولت در ارایه خدمت به مردم و رفاه حال هموطنان، بستری برای افتتاح حساب غیرحضوری در سامانه بام ایجاد کرده است. همچنین طرح مهربانی مزایای دیگری را نیز در اختیار شهروندان قرار می‌دهد. به‌عنوان مثال در این طرح سقف اعطای وام، برای هر شخص حقیقی حداکثر سه میلیارد ریال (۳۰۰ میلیون تومان) است و مازاد آن (تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان) قابل انتقال به شخص دیگر است.

از دیگر مزایای طرح مهربانی ملی می‌توان به امکان انتقال قسمتی یا همه امتیاز به بستگان شماره یک خانواده و امکان محاسبه میانگین کارکرد حساب برای اشخاص حقوقی و سازمان‌ها و انتقال امتیاز تسهیلات به کارکنان آن سازمان اشاره کرد.

به‌علاوه بانک ملی شرایطی را فراهم آورده که افراد واجد شرایط تنها با معرفی یک ضامن بتوانند از این وام بهره‌مند شوند.

نحوه محاسبه میزان وام

متقاضیان می توانند با مراجعه به لینک محاسبه‌گر، میزان وام و زمان بازپرداخت وام خود را محاسبه کنند. در این بخش متقاضی باید گزینه سپرده را انتخاب و سپس در قسمت مبلغ سپرده، مبلغ مورد نظر را درج و بر روی کلید محاسبه کلیک کند تا اطلاعات کامل برای مشتری مشخص شود. به‌عنوان مثال اگر فردی ۹۶.۱۵۳.۸۴۶ تومان را به‌مدت ۱۲ ماه در سپرده خود قرار دهند می‌تواند ۲۰۰.۰۰۰.۰۰ تومان تسهیلات با بازپرداخت ۱۸ ماه و اقساط ماهانه ۱۲.۵۰۰.۰۰۰ تومان را دریافت کند.

طرح مهربانی از جمله طرح‌های جدید اعطای وام قرض الحسنه در بانک ملی ایران است که مشتریان و متقاضیان وام می‌توانند در کمترین زمان ممکن تا سقف سه میلیارد ریال (۳۰۰ میلیون تومان) با یک ضامن و با کارمزد ۴ درصد وام دریافت کنند. این طرح امتیازی است و مشتریان براساس مبلغی که از ۱ ماه تا ۱۲ ماه سپرده گذاری کرده اند امکان دریافت این وام را دارند. مشتریان و متقاضیان وام می‌توانند با مراجعه به هریک از شعب بانک ملی ایران و یا از طریق سامانه بام به صورت غیر حضوری افتتاح حساب کرده و از مزایای این طرح بهره مند شوند.

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا