آذربایجان غربی

تیم شهرداری ارومیه کپی فصل گذشته / شکننده و ناامیدکننده

تیم شهرداری ارومیه کپی فصل گذشته / شکننده و ناامیدکننده

به گزارش برگزیده آذربایجان‌غربی، هفته پنجم لیگ برتر والیبال روز گذشته برگزار شد و نماینده شهر عشاق والیبال مقابل تیم ایفاسرام اردکان هم شکست خورد.

شهرداری ارومیه فصل گذشته یک فصل کابوس‌وار را پشت سرگذاشت و در نهایت با تصمیماتی خلق‌الساعه و حضور نیافتن در مرحله پلی‌اوت روز کاغذ به لیگ دسته یک سقوط کرد و هرچند با پیگیری مسئولین دولتی و ورزشی و حمایت فدراسیون والیبال با خرید امتیاز به لیگ برتر بازگشت.

امسال هم تیم بستن شهرداری ارومیه به عجیب‌ترین شکل ممکن پیش رفت و در نهایت با خرید چند ستاره مشهور و البته پا به سن گذاشته وارد لیگ برتر شد و انتظار هواداران عملکردی بهتر نسبت به تیم بدون ستاره فصل گذشته بود ولی در عمل تیم تحت هدایت جهانگیر سیدعباسی در پایان پنجمین بازی عملکردی مشابه فصل گذشته داشته و کسب یک برد در پنج بازی نخست در هر دو فصل نشان از ادامه شرایط کابوس‌وار فصل گذشته است.

نتایج فصل جاری شهرداری ارومیه:

(میهمان) شهرداری ارومیه ۰ گیتی‌پسند اصفهان ۳
(میزبان) شهرداری ارومیه ۱ فولاد سیرجان ۳
(میهمان) شهرداری ارومیه ۱ شهرداری گنبد ۳
(میزبان) شهرداری ارومیه ۳ هورسان رامسر ۰
(میهمان) شهرداری ارومیه ۲ ایفاسرام اردکان ۳

نتایج فصل گذشته شهرداری ارومیه:

(میزبان) شهرداری ارومیه ۱ گیتی پسند اصفهان ۳
(میهمان) شهرداری ارومیه ۱ مس رفسنجان ۳
(میزبان) شهرداری ارومیه ۰ سایپا تهران ۳
(میهمان) شهرداری ارومیه ۱ راه‌یاب ملل مریوان ۳
(میزبان) شهرداری ارومیه ۳ فولاد سیرجان ۲

هرچند شهرداری ارومیه نسبت به فصل گذشته یک ست بیشتر برده و دو ست کمتر باخته ولی در هر دو فصل در پنج بازی نخست (فصل گذشته بازی هفته نخست شهرداری ارومیه به تعویق افتاد) کسب کرده است و در هر دو فصل جزو دو تیم انتهای جدول بوده است و امسال نیز ترس را در دل هواداران شهر عشاق بوجود آورده است.

بی‌توجهی شهرداری به تیم خود، حمایت کردن و نکردن‌های دوپهلوی شورای شهر، دیر بسته شدن تیم، کادر فنی و عدم پشتوانه‌سازی از جمله دلایلی است که برخی کارشناسان درخصوص نتایج ضعیف این تیم اعلام می‌کنند.

این اتفاقات و افت شدید عملکرد تنها نماینده والیبال ارومیه در لیگ برتر طی دو فصل اخیر باعث شده تعداد هواداران و تماشاگران حاضر در سالن غدیر ارومیه در مسابقات مهم از ۶۰۰۰ تماشاگر بخصوص در بازی‌های مهم به کمتر از ۱۰۰۰ نفر کاهش یابد و هواداران دیگر رغبتی برای حمایت از نماینده لیگ برتری ورزش اول استان نداشته باشند.

گزارش: سینا افشاریان

۴۶

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا