اصفهان

ساخت کولر فوق کم‌مصرف به دست صنعتگران اصفهانی

ساخت کولر فوق کم‌مصرف به دست صنعتگران اصفهانی

به گزارش برگزیده های ایران از اصفهان، کولر آبی فوق کم مصرف به دست صنعت گران ایرانی در اصفهان تولید شد.

محمود کمانی معاون وزیر نیرو در مراسم رونمایی از کولر آبی کم‌مصرف تولید داخلی که اظهار کرد: مصرف سوخت و گاز به دلیل ناترازی در مصرف گاز و برق بسیار برای کشور مهم است تا کشور دچار کمبود نشود. درد دوره های زمستانی به دلیل کمبود سوخت کشور با مشکلاتی چون کاهش برق و حتی قطع برق روبرو است و به ناچار مدیریت مصرف انجام می شود.

وی افزود: راهکار برون رفت از مشکلات کشور بهینه سازی و افزایش بهره‌وری است. تلاش در ارتقای کیفیت محصولات تولید شده داخلی که منجر که به کاهش مصرف می شود سبب امیدواری است.

مدیرعامل سازمان انرژی‌های تجدید پذیر و بهره‌وری انرژی برق ایران (ساتبا) ادامه داد: کارهای ارزشمند برای طراحی موتورهای کم‌مصرف و ساخت آزمایشگاه ها که می تواند به تولید ارتقای کیفیت تولید کمک کند در اصفهان شاهد بودیم که جای تقدیر دارد.

امکان عرضه مستقیم محصولات کم مصرف فراهم می شود

محمدمهدی پیغمبرزاده نیز با تقدیر از همسویی تولیدکنندگان با منافع ملی کشور و در نظر گرفتن منافع مصرف کننده اظهار کرد: با تولید کولرهای کم‌مصرف و دارای بهره‌وری کلاس استفاده از کولر آبی ارتقا یافت و دید مصرف کننده نسبت به کولرهای آبی تغییر خواهد کرد.

معاون بهره‌وری سازمان انرژی‌های تجدید پذیر و بهره‌وری برق ایران ادامه داد: در مرحله اول تلاش شد تا تولید موتورهای پر مصرف متوقف شود و منافع تولید کننده در نظر گرفته شود. با حمایت از تولید کننده این تولید کنندگان به تولید محصولات جدید امیدوار می شوند.

وی افزود: برای آنکه افزایش قیمت محصول تولید شده توسط واسطه گران رخ ندهد تلاش می شود تا امکان عرضه مستقیم برای تولید کنندگان فراهم شود در این مسیر مصمم هستیم و تلاش می کنیم تا به نتیجه برسیم.

اعتماد مصرف کننده داخلی را جلب می کنیم

مدیر عامل مجموعه کارخانجات لورچ، تولید کننده کولرهای فوق کم‌مصرف نیز در ای نمراسم اظهار داشت: مصرف کنندگان به دلیل پر مصرف بودن کولرهای آبی از آن ها نا امید شده بودند اما تولیدات جدید سبب می شود تا اعتماد مشتریان جلب شود.

علیرضا صمدی افزود: در ساخت موتور کولرهای جدید که با همکاری یک شرکت دانش بنیان انجام شد موارد مصرف و طول عمر و تمامی نکات کیفیت مورد نیاز محصول در نظرت گرفته شد. با تلاش های صورت گرفته و ساخت آزمایشگاهی برای اندازه گیری ظرفیت های مصرفی محصولات این مهم محقق شد.

۴۶

مجله خبری برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا