مناطق آزاد

مشارکت جامعه محلی قشم موجب رونق گردشگری شده است

مشارکت جامعه محلی قشم موجب رونق گردشگری شده است

به گزارش برگزیده های ایران از قشم : حجت الله عبدالملکی در بازدید از برج پرنده نگری روستای گورزین جزیره قشم اظهار کرد: یکی از ظرفیت های مناطق آزاد کشور گردشگری است که می تواند به بهبود اقتصاد محلی و اشتغالزایی کمک چشمگیری داشته باشد.

وی ادامه داد: ظرفیت اقامت ۱۰ میلیون نفرشب در مناطق آزاد کشور وجود دارد که در کنار جاذبه های گردشگری می تواند امکان حضور بیشتر گردشگران داخلی و خارجی در مناطق آزاد را فراهم کند.

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق

آزاد کشور ضمن برشمردن ظرفیت های بیشمار گردشگری قشم، افزود: ذخیرگاه زیست کره حرا و طبیعت بکر جزیره موجب رونق گردشگری در این منطقه شده است.

وی تاکید کرد: فرهنگ طبیعت دوستی و حفظ محیط زیست مردمان جزیره پهناور قشم از دلایل اصلی معرفی این جزیره به عنوان یکی از قطب های گردشگری کشور است و برای جذب سرمایه گذار در قشم برنامه ریزی شده و از سرمایه گذاران حمایت می کنیم.

بنابراین گزارش، حجت الله عبدالملکی، مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور در سفری یک روزه به جزیره قشم پس از بازدید از ظرفیت های گردشگری و اقتصادی جزیره در مراسم افتتاحیه دومین نمایشگاه و همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز و انرژی های تجدیدپذیر مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور که از تاریخ سوم تا پنجم بهمن ماه در جزیره قشم برگزار می شود، شرکت خواهد کرد.

۴۶

مجله خبری برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا