آذربایجان شرقی

هشدار در مورد احتمال بروز پیک جدید کرونا

به گزارش برگزیده های ایران از بناب،  شهریار فتحی در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان بناب با بیان اینکه متأسفانه بر اساس گزارش های دریافتی شیوع سویه جدید ویروس کرونا موسوم به – ا میکرون- در سطح کشور دارد؛ اظهار داشت: سویه جدید این ویروس به سرعت شیوع می یابد و لازم است تدابیر لازم برای جلوگیری از شیوع این ویروس در سطح شهرستان اتخاذ شود.

وی گفت: با وجود انجام گسترده واکسیناسیون و تشویق مردم به تزریق واکسن متأسفانه هنوز ۱۳ هزار نفر از جمعیت شهرستان بناب حاضر به انجام واکسیناسیون نشده اند.

رئیس ستاد مقابله با ویروس کرونای شهرستان بناب با بیان اینکه در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی شاهد آغاز موج ششم ویروس کرونا خواهیم بود؛ تصریح کرد: در صورتی که پروتکل های بهداشتی رعایت نشود و بیماری شیوع یابد، ناچاراً مجبور به بازگرداندن محدودیت ها خواهیم شد.

فتحی خاطرنشان کرد: کارمندان دولت باید در امر واکسیناسیون پیشگام باشند و کارمندانی که تاکنون واکسن نزده اند ملزم هستند هر سه روز یک بار تست منفی پی سی آر(PCR) ارائه کنند.

وی تأکید کرد: تنها مجوز برای برگزاری مجالس ترحیم آن هم بصورت محدود و با رعایت پروتکل های بهداشتی داده شده و مساجد حق برگزاری مراسمات شب هفت، چهلم و سالگرد را در مساجد ندارند.

فرماندار بناب در ادامه تصریح کرد: مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری فصل الخطاب است و به عنوان قانون باید اجرا شود.

انتهای پیام/۶۰۰۰۴


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا