اخبار ورزشی

کلهر: اگر خصوصی‌سازی درست انجام شود در دنیا بهترین می‌شویم

کلهر: اگر خصوصی‌سازی درست انجام شود در دنیا بهترین می‌شویم

– اخبار ورزشی –

محمود کلهر در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برگزیده های ایران درباره پیروزی پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان در هفته بیست‌و‌چهارم و رقابت این تیم با استقلال برای قهرمانی اظهار داشت: پرسپولیس با این نوعی فوتبالی که ارائه می‌کند شانس زیادی برای موفقیت دارد. البته استقلال هم تا دقیقه ۷۰ مقابل شمس آذر عالی بود و همه چیز را در دست داشت، اما به یکباره اُفتی داشت و دو گل خورد.

وی ادامه داد: در کل اعتقاد دارم پرسپولیس روز به روز با آمدن بازیکنان جدید بهتر می‌شود. البته عبدالکریم حسن در برگشت‌ها نقطه ضعف‌هایی دارد، ولی با اضافه شدن این بازیکنان پرسپولیس متحول شده است. نوع بازی همانی است که یحیی بازی می‌کرد؛ اما تیم با اوسمار روند رو به جلویی دارد و به نظرم اگر این روند ادامه پیدا کند پرسپولیس به احتمال بسیار زیاد قهرمان می‌شود.

صلاحیت خریداران استقلال و پرسپولیس تأیید شد

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص رقابت شانه به شانه سرخابی‌ها در بالای جدول تصریح کرد: من خیلی خوشحالم که رقابت بین استقلال و پرسپولیس است. رقابت جانانه‌ای هم وجود دارد. قطعاً لغرشی نباید از سمت دو تیم باشد و یک لغزش باعث از دست رفتن قهرمانی می‌شود. هر دو مربی به این موضوع واقف هستند و این اتفاق جذابیت لیگ را بیشتر می‌کند.

کلهر در رابطه با خصوصی‌سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال نیز توضیح داد: این خصوصی‌سازی می‌تواند به فوتبال ما کمک کند. خریداران هم باید بیشتر در جهت کمک به تیم‌ها قدم بردارند و این دو باشگاه را دگرگون کنند. با خصوصی شدن این دو باشگاه باید زیرساخت باشگاه‌ها تغییر کند و مطمئناً هر جایی این مسئولیت را قبول می‌کند به باشگاه‌ها کمک خواهد کرد. مطمئنم اگر این اتفاق به درستی بیفتد فوتبال ما با پتانسیلی که داریم می‌تواند در دنیا بهترین شود.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا