قزوین

کمبود مراکز تفریحی و سرگرمی در قزوین

کمبود مراکز تفریحی و سرگرمی در قزوین

به گزارش خبرگزاری برگزیده از قزوین؛ قاسم اللهیاری، دبیر و رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی ورزشی شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا که با دستور کار بررسی لوایح شهرداری قزوین برگزار شد در طرح دیدگاه خود پیرامون افزایش تعرفه ورودی دهکده طبیعت اظهار کرد: در شهر قزوین با کمبود مراکز تفریح و سرگرمی مواجه است و ضرورت دارد تا حداقل تعرفه مراکر خدماتی بوستان باراجین و دهکده طبیعت برای رفاه بیشتر مردم افزایش نداشته باشد.

وی ادامه داد: شهرداری قزوین ماهانه مبلغ خوبی ارزش افزوده دریافت می کند تا به مردم خدمات بیشتری ارایه کند، بنابراین شایسته نیست که هزینه تفریح مردم را بالا ببریم.

دبیر پارلمان محلی قزوین در بخش دیگری از جلسه که به بررسی لایحه احداث سازه برای استقرار کارگران فصلی اختصاص داشت، گفت: باید طرح مشخص و واحدی برای این سازه داشته باشیم چرا که ممکن است در چند نقطه شهر مکانهایی برای استقرار کارگران فصلی درنظر بگیریم.

اللهیاری همچنین در ادامه جلسه در طرح دیدگاه خود پیرامون سهم ۵۰درصدی در مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و ساخت مسکن در هادی آباد گفت: به نظر می رسد آورده و سهم شهرداری بیشتر از بنیاد مسکن است و لذا درصد ۵۳ برای شهرداری منطقی است اما می توانیم یک درصد به سهم بنیاد مسکن اضافه نماییم و توافق ۵۲ درصد و ۴۸درصد را بپذیریم.

دبیر پارلمان محلی قزوین دربخش دیگری از جلسه که به بررسی موضوع دریافت حق امتیاز از کیوسکهای سطح شهر اختصاص داشت گفت: این امتیاز حقی است که شهرداری به دکه دار ها و فرد داده است وچرا باید اذن در انتفاع به فرد دیگری اعطا شود لذا این موضوع از اصل دچار مشکل است و جلوی این کار باید گرفته شود.

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا