سیاسی

ابلاغ «سلام» رهبر انقلاب به سربازان نیروی هوایی ارتش

ابلاغ «سلام» رهبر انقلاب به سربازان نیروی هوایی ارتش

امیر خلبان حمید واحدی صبح امروز و در دیدار با سربازان و کارکنان وظیفه، گفت: تکریم کارکنان وظیفه همواره مورد تأکید مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، سلسله مراتب نیروهای مسلح و ارتش و جزء اولویت‌های ما در نیروی هوایی است.

وی همچنین افزود: امروز در این دیدار پیام فرمانده معظم کل قوا به سربازان جوان ابلاغ شد تا بدانند که برای ما عزیز هستند و باید مواظب خود باشند چون وظیفه خیلی مهمی که همان پاسداری از امنیت کشور است بر عهده دارند.

فرمانده نیروی هوایی به اولین اقدام در سال جدید اشاره کرد و گفت: شما سربازان نیروی هوایی ارتش مانند فرزندان ما هستید و وظیفه خود دانستیم که اولین اقدام در سال جدید را بازدید و روحیه دادن به سربازان پاسدار قرار دهیم.

ابلاغ «سلام» رهبر انقلاب به سربازان نیروی هوایی ارتش

امیر واحدی خطاب به سربازان گفت: توصیه من به شما جوانان این است که مراقب فریب دشمن در فضای مجازی باشید، شما یکی از مهمترین اهداف جنگ شناختی دشمن هستید. وی همچنین افزود: با آگاهی، بصیرت و شناخت تاکتیک‌ها و تهدیدات نوین دشمن می‌توانید خط مقدم مقابله با جنگ شناختی دشمن باشید.

فرمانده نیروی هوایی ارتش به اهداف کاری سال جدید این نیرو اشاره کرد و گفت: سال کاری ما از ۱۹ بهمن ماه و دیدار با رهبر انقلاب شروع می‌شود، ما و همکارانمان در نیروی هوایی هم قسم شده‌ایم که تلاش‌مان را صدچندان کنیم تا بتوانیم نیروی هوایی را به جایی برسانیم که مدنظر فرمانده معظم کل قوا که همان نیروی هوایی تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

بیشتر بخوانید:

  • پیام تبریک وزیر دفاع به «همتایان» خود در «کشورهای حوزه تمدنی نوروز»

  • معاون هماهنگ‌کننده ارتش: سامانه «باور ۳۷۳» با «اس ۴۰۰» روس‌ها، برابری می‌کند / در رزمایش‌ها، واقعا نمی‌دانیم از کدام سامانه پدافند استفاده کنیم

  • فرمانده پدافند هوایی ارتش: ۱۶ ماهه، بُرد «باور ۳۷۳» را از ۱۵۰ به ۳۰۰ کیلومتر رساندیم + عکس‌ها

۲۱۲۲۰

۲۱۲۲۰

مجله خبری برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا