اخبار ورزشی

سرپرست صنعت نفت: بازیکنان ما انگیزه بازی با پرسپولیس را نداشتند/ تغییر خط‌کشی زمین ترفند هواداری‌ها بود!

سرپرست صنعت نفت: بازیکنان ما انگیزه بازی با پرسپولیس را نداشتند/ تغییر خط‌کشی زمین ترفند هواداری‌ها بود!

– اخبار ورزشی –

علی قنواتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برگزیده های ایران، درباره شکست خانگی روز گذشته صنعت نفت مقابل هوادار اظهار داشت: ما خیلی خوب بازی را مقابل هوادار شروع کردیم و چندین موقعیت گل هم داشتیم، اما روی یک اشتباه فردی که دروازه‌بان جوان ما داشت و توپ را در اختیار بازیکن هوادار قرار داد، گل اول را دریافت کردیم. این اتفاق باعث شد تا تیم به لحاظ روحی و روانی یک مقدار دچار اُفت شود و در پایان نیمه اول بازنده به رختکن رفتیم.

دومین پیروزی هوادار با ۲ تعویض طلایی؛ صنعت نفت در خانه باخت

 

وی ادامه داد: در نیمه دوم هم برای جبران نتیجه به زمین رفتیم و می‌توانستیم گل هم بزنیم، اما بازیکنان ما با بی‌دقتی موقعیت‌ها را هدر دادند. به دلیل اینکه تیم ما جلو بازی می‌کرد تا نتیجه را تغییر دهد، در دقایق پایانی بازی هم روی یک ضدحمله گل دوم را دریافت کردیم و به کلی بازی را از دست دادیم و بعد از آنهم نتوانستیم به بازی برگردیم و شرمنده هواداران‌مان شدیم.

سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت افزود: ما بعد از بازی برابر پرسپولیس که توانستیم با یک امتیاز به آبادان برگردیم، دنبال این بودیم تا با شکست هوادار روند صعودی‌مان را ادامه دهیم و موقعیت‌مان را در جدول بهبود ببخشیم، اما بازیکنان ما نتوانستند آن بازی را که مقابل پرسپولیس به نمایش گذاشتند در ورزشگاه تختی و مقابل هوادار هم تکرار کنند. تیم ما اگر با همان انگیزه بازی برابر پرسپولیس روز گذشته بازی می‌کردند، می‌توانستیم هوادار را در خانه شکست دهیم.

قنواتی در واکنش به ناراحتی هواداران آبادانی از عملکرد کادر فنی و تیم‌شان و جایگاه بد شاگردان ویسی در جدول رده‌بندی اظهار داشت: هواداران ما حق دارند که از شرایط تیم ناراحت باشند، اما مطمئن باشند که تیم در هفته‌های آینده شرایط بهتری پیدا خواهد کرد و نتایج خوبی خواهیم گرفت. عبدالله ویسی و بازیکنان تیم نهایت تلاش‌شان را می‌کنند تا هواداران را شاد کنند. خوشبختانه مدیران باشگاه قاطعانه از سرمربی تیم ما حمایت کردند و اطمینان داریم که صنعت نفت در هفته‌های آینده نتایج خیلی بهتری خواهد گرفت تا ناراحتی و نگرانی هواداران پرشور آبادانی برطرف شود.

وی درباره اتفاقات پیش از بازی و تغییر خط‌کشی وسط زمین چمن خاطر نشان کرد: تیم ما تا قبل از بازی با هوادار، در چهار هفته‌ای که در آبادان میزبان بودیم با همین شرایط خط‌کشی بازی‌های‌مان را انجام داده بودیم و هیچ مشکلی پیش نیامده بود. چمن ورزشگاه تختی به دلیل اینکه زیر کشت رفته بود، برای فصل جدید خط‌کشی دایره وسط زمین حدود یکی دو متر جابه‌جا شده بود، ولی مشکلی در برگزاری بازی وجود نداشت، چون طول و عرض زمین تغییر نکرده بود. این اتفاق به نوعی ترفند هواداری‌ها بود تا بازی دیرتر آغاز شود. بازیکنان این تیم هم در طول برگزاری بازی بارها در برگزاری مسابقه وقفه ایجاد کردند و می‌خواستند زمان برگزاری بازی به سمت خنک شدن برود. 

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا