سیاسی

سلسله نشست های انتخاباتی بهارستان از سوی انجمن مستقل برگزار می شود

سلسله نشست های انتخاباتی بهارستان از سوی انجمن مستقل برگزار می شود

– اخبار سیاسی –

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری برگزیده های ایران، علی رادمنش، دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور، طی یک نشست خبری از برگزاری سلسله جلسات سیاسی-انتخاباتی بهارستان خبر داد.

وی گفت: اولویت در انتخابات پیش رو ایجاد یک حرکت عمومی و افزایش مشارکت در انتخابات تا حد مطلوب است. میزان مشارکت نیز ارتباط مستقیمی با سطح امید در جامعه دارد فلذا نقش مجموعه‌های دانشجویی باید امیدآفرینی و ارتقاء سطح امید در جامعه و به ویژه در میان دانشجویان باشد.

رادمنش اضافه کرد: اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در نظر دارد با شعار «نقش‌آفرینی خردمندانه، حکمرانی عادلانه» من باب انتخابات پیش رو کنش انجام دهد. همچنین سلسله جلسات سیاسی-انتخاباتی این اتحادیه با نام بهارستان و با محوریت همین شعار برگزار خواهد شد.

دبیر سیاسی اتحادیه مستقل در توضیح علت انتخاب این شعار گفت: ما معتقدیم مسئولان ذی‌ربط در بحث انتخابات باید نقش خردمندانه ایفا کرده و چهارچوب‌ها را به گونه‌ای فراهم سازند که در حین حفظ اصل نظام سبب افزایش حضور مردم پای صندوق‌های رای شود. مردم نیز باید با انتخاب خردمندانه خود سعی در بیشترین تاثیرگذاری ممکن در روند قانون‌گذاری را داشته باشند. از طرفی در بخش دوم شعار داشتن عدالت در حین قانون‌گذاری را مد نظر داریم زیرا که اگر بحث عدالت در تصویب تمامی قوانین و لوایح مورد توجه قرار گیرد شاهد بسیاری از مصادیق بی‌عدالتی در سطح جامعه نخواهیم بود.

رادمنش اضافه کرد: بهارستان برنامه‌ای خواهد بود که نمایندگان احزاب و کاندیداهای انتخابات مجلس را پای میز پرسش و پاسخ حول برنامه‌ها و ایدئولوژیک فکری آنان می‌آورد. مد نظر است این برنامه در دو سطح، دفتر مرکزی اتحادیه مستقل و دفاتر ۶۸ گانه اتحادیه انجام می شود. مدعیان کارآمدی و عدالت به بهارستان اتحادیه مستقل خواهند آمد.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا