سیاسی

سه انتصاب جدید در دانشگاه شهید بهشتی

سه انتصاب جدید در دانشگاه شهید بهشتی

– اخبار سیاسی –

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری برگزیده های ایران به نقل از دانشگاه شهید بهشتی، سید محمودرضا آقامیری، رییس دانشگاه شهید بهشتی؛ طی حکمی دکتر کورس خوشبخت، دانشیار پژوهشکده علوم محیطی را به عنوان سرپرست پژوهشکده علوم محیطی منصوب کرد.

برج نوآوری دانشگاه شهید بهشتی افتتاح شد

در این حکم آمده است: «نظر به مراتب شایستگی، تعهد و تجربیات ارزنده جناب‌عالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست پژوهشکده علوم محیطی منصوب می‌شوید.

انتظار می رود با تلاش مستمر و مشارکت فعال سایر همکاران، همه ظرفیت ها و امکانات علمی آن پژوهشکده را در جهت پیشرفت و شکوفایی بیش از پیش آن مجموعه به کار گیرید و با برنامه ریزی و حرکت در چارچوب سیاست ها و برنامه های دانشگاه، زمینه ارتقا و اعتلای دانشگاه را فراهم سازید و به ویژه نسبت به انجام موارد زیر اهتمام ورزید:

۱. سعی مستمر در تحقق اهداف راهبردی دانشگاه؛

۲. ارائه خدمات پژوهشی و تحصیلات تکمیلی و انجام پروژه‌های کاربردی در جهت رفع نیازهای کشور؛

۳. هدایت و اجرای برنامه بهبود در پژوهشکده با هماهنگی مدیریت ارزیابی، نظارت و تضمین کیفیت دانشگاه.

بدیهی است تلاش برای استمرار و تکمیل برنامه ها و اقدامات جاری پژوهشکده و حرکت در جهت اجرای برنامه پیشنهادی و ارائه گزارشات دوره‌ای مورد انتظار است. توفیق روز افزون شما را از درگاه ایزد منّان مسالت دارم.»

همچنین دکتر سید محمودرضا آقامیری، رییس دانشگاه شهید بهشتی؛ طی حکمی دکتر حسن باستانی، استادیار دانشکده ادبیات و علوم انسانی را به عنوان سرپرست مرکز خودگردان پژوهشی جاده ابریشم منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است: «نظر به‌مراتب شایستگی، تعهد و تجربیات ارزنده جناب‌عالی و بنا به پیشنهاد مورخ ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه طی نامه شماره ۴۴۲۲/۶۰۰/د، به‌موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان سرپرست مرکز خودگردان پژوهشی جاده ابریشم منصوب می شوید.

امید است تحت نظر رییس دانشکده و با هماهنگی سایر همکاران در مسیر پیشبرد اهداف آن مرکز و در چارچوب سیاست‌ها و برنامه‌های دانشگاه بکوشید و زمینه ارتقا و اعتلای دانشگاه را فراهم سازید. توفیق روزافزون شما را از درگاه ایزد منان خواهانم.»

دکتر سید محمودرضا آقامیری، رییس دانشگاه شهید بهشتی؛ طی حکمی دکتر ابراهیم نوئی، معاون پژوهشی دانشکده الهیات و ادیان را به مدت ۲ سال در سمت مذکور ابقا کرد.

در متن این حکم آمده است: «پیرو حکم شماره ۱۳۰/۱/۱۲۲۴/د، نظر به مراتب شایستگی و تعهد جناب عالی و بنا به پیشنهاد مورخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ رییس دانشکده الهیات و ادیان طی نامه شماره ۸۱۰/۵۳۶/د، ضمن تشکر از مساعی جناب‌عالی، به‌موجب این حکم برای یک دوره دو ساله از تاریخ اتمام حکم فوق‌الذکر در سمت معاون پژوهشی آن دانشکده ابقا می شوید.

انتظار می‌رود با هماهنگی سایر همکاران در مسیر پیشبرد اهداف پژوهشی دانشکده و در چارچوب سیاست‌ها و برنامه‌های دانشگاه بکوشید و زمینه ارتقا و اعتلای دانشگاه را فراهم سازید. توفیق روزافزون شما را از درگاه ایزد منّان مسالت دارم.»

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا