چهارمحال و بختیاری

استمرار روزهای بدون فوتی کرونایی در چهارمحال و بختیاری/ ۱۲ مبتلای جدید به کووید_۱۹

به گزارش برگزیده های ایران از شهرکرد، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، سید راشد جزایری امروز گفت: هم‌اکنون ۶ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد ادامه داد: هم اکنون ۶۳ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۴۰ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تأیید بیماری‌شان هستند.

جزایری افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۷۰ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه داشته‌اند که از این تعداد ۲۳ بیمار با علایم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد اظهارداشت: خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید_۱۹ در استان گزارش نشد و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری کماکان یک‌هزار و ۷۵۹  نفر می‌باشد.

۹ شهرستان در وضعیت آبی کرونایی

رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: هم‌اکنون به لحاظ شیوع بیماری کرونا شهرستان بروجن در وضعیت زرد و شهرستان‌های اردل، بن، سامان، فارسان، شهرکرد، لردگان، کوهرنگ، کیار و خانمیرزا در وضعیت آبی هستند.

جزایری توصیه کرد: با پیوستن به جمعیت دریافت‌کننده واکسن و رسیدن به پوشش ۱۰۰ درصدی واکسیناسیون کرونا در کشور، عزیزان کادر درمان را یاری نماییم.

انتهای پیام/۳۳۳۹


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا