اخبار ورزشی

اقدام باشگاه استقلال برای پرداخت مالیات

اقدام باشگاه استقلال برای پرداخت مالیات

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران، با توجه به تأکید علی خطیر مدیرعامل باشگاه استقلال مبنی بر ضرورت دریافت مجوز حرفه‌ای و با استناد به نقش تسویه حساب‌های مالیاتی در روند صدور این مجوز، باشگاه استقلال، حل مشکل مالیاتی باشگاه که قدمت ۱۷ ساله دارد را در دستور کار قرار داد.

نامه باشگاه استقلال به مطهری: دیگر در تمرینات حاضر نشو!

طبق گزارش رسانه باشگاه استقلال، به همین منظور مدیرعامل باشگاه استقلال به مدیران باشگاه مأموریت داد موانع مالیاتی را از سر راه باشگاه برطرف کنند. به گفته محسن شیرزادی معاون مالی باشگاه استقلال، بدهی مالیاتی مربوط به درآمد‌های سال ۱۴۰۱ باشگاه که ۳۱.۸ میلیارد تومان اعلام شده بود، با تلاش و پیگیری به ۲.۸ میلیارد تومان کاهش پیدا کرد.

شیرزادی در ادامه اعلام کرد در حالی که  بدهی‌های مالیاتی انباشته شده باشگاه استقلال از حدود بیش از ۱۷ سال پیش تا سال ۱۴۰۰ بالغ بر ۲۷۰ میلیارد تومان اعلام شده بود، این باشگاه توانست با پیگیری‌های مداوم و مراجعات مکرر، این عدد را به مبلغ ۳۲ میلیارد تومان کاهش دهد.

بار دیگر باشگاه جهت انعقاد تفاهم‌نامه مالیاتی برای اخذ مجوز حرفه‌ای حدودا مبلغ ۲۱ میلیارد را نقداً پرداخت کرد تا مابقی را طبق توافق با امور مالیاتی به صورت اقساط پرداخت کند. با بارگذاری این تفاهم‌نامه مالیاتی استقلال مشکلی از سمت بدهی مالیاتی برای اخذ مجوز حرفه‌ای نخواهد داشت.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا