کرمانشاه

انهدام باند قاچاق سلاح در کرمانشاه/۳۰ قبضه سلاح گرم کشف شد 

انهدام باند قاچاق سلاح در کرمانشاه/۳۰ قبضه سلاح گرم کشف شد 

به گزارش خبرگزاری برگزیده حمیدرضا کریمی اظهار کرد: با اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته، یک باند قاچاق سلاح در یکی از محلات شهر کرمانشاه شناسایی و تحت رصد قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا، با صدور دستور قضایی و ورود نیروهای پلیس، اعضای این باند که ٢ نفر بودند، دستگیر شدند.

دادستان کرمانشاه تصریح کرد: در بازرسی‌های انجام شده از مخفیگاه این متهمان مقادیر قابل توجهی سلاح گرم شامل حدود ۳۰ قبضه سلاح کمری و کلاشینکف، ۲۰۰ عدد فشنگ و ۵۰ قبضه خشاب کشف و ضبط شد.

وی با اشاره به تشکیل پرونده قضایی برای اعضای این باند، عنوان کرد: دستگاه قضایی به تمام افرادی که با قاچاق سلاح گرم امنیت جامعه را خدشه‌دار می کنند، هشدار می‌دهیم که در هر نقطه و زمانی که باشد دستگیر شده و به اشد مجازات خواهند رسید.

کریمی در بخش پایانی سخنان خود از دشمنان نظام و انقلاب به عنوان یکی از پشت پرده‌های قاچاق سلاح به کشورمان نام برد و افزود: دشمنان تلاش دارند تا با ورود حجم قابل توجهی سلاح به کشور امنیت مردم را به خطر بیندازند.

وی متذکر شد: سربازان گمنام امام زمان (عج) و ضابطین دستگاه قضایی با چشمانی بیدار به دنبال خنثی کردن توطئه‌های دشمنان هستند و دستگاه قضایی هم با افرادی که در این مسیر قدم بردارند و سلاح گرم را به داخل کشور قاچاق کنند، بدون مماشات اشد مجازات اعمال خواهد شد.

۴۶

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا