اصفهان

ایجاد دبیرخانه دائمی چهره ماندگار تبلیغی در اصفهان

حجت‌الاسلام حامد اهتمام، معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار برگزیده های ایران در اصفهان اظهار داشت: تکریم و بزرگداشت چهره‌های ماندگار تبلیغ اصفهان در جهت معرفی و در ادامه الگوگیری مبلغان و طلاب در راستای تبلیغ معارف دینی هدف‌گذاری شده است.

وی افزود: به همین منظور دبیرخانه چهره‌های شاخص و ماندگار تبلیغی به میزبانی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان و با مشارکت نهادهای حوزوی از جمله مرکز مدیریت حوزه علمیه اصفهان، مرکز رسیدگی به امور مساجد، سازمان بسیج طلاب و روحانیون، شورای سیاستگذاری ائمه جمعه، سازمان اوقاف و امور خیریه تشکیل و اولین جلسه آن با حضور رؤسای این نهادها برگزار شد.

اهتمام بیان کرد: آئین‌نامه این طرح در معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان تدوین و در اولین جلسه دبیرخانه چهره‌های شاخص و ماندگار تبلیغی، درباره ضوابط، شرایط و اهداف آن بحث و گفت‌وگو شد.

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان در پایان گفت: در سال‌های گذشته از آیت‌الله حسین مظاهری، مرحوم حجت‌الاسلام مهدی مظاهری، مرحوم حجت‌الاسلام غلامرضا فیروزیان، مرحوم آیت‌الله یدالله رحیمیان دستجردی و مرحوم آیت‌الله مهاجر به عنوان چهره ماندگار تبلیغ در اصفهان تجلیل شده است.

انتهای پیام/۶۳۰۷۷/آ/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا