اخبار ورزشی

این بازیکن جای چند نفر در زمین دوید

این بازیکن جای چند نفر در زمین دوید

به گزارش خبرگزاری برگزیده؛امید ابراهیمی در اواسط نیمه نخست به میدان آمد و بازی خوبی به نمایش گذاشت اما اثرگذاری او بعد از اخراج مهدی طارمی و در وقت های اضافه بیشتر به چشم آمد و یکی از بازیکنان تاثیرگذار ایران در این مسابقه بود.

در گزارش ورزش سه آمده است: در حالی که تیم ملی با یک یار کمتر در وقت‌های اضافه مقابل تیم با روحیه سوریه قرار گرفت این بازیکن باتجربه دوندگی بالایی داشت و به خوبی در عرض زمین ایران حرکت می‌کرد و همین موضوع باعث شد تا فضای کمتری در اختیار بازیکنان سوریه قرار بگیرد، ابراهیمی باتجربه مانند یک جوان در تمامی صحنه ها حضور داشت و اجازه نمی‌داد هافبک های سوریه به راحتی حملات این تیم را طراحی کنند.

ابراهیمی هر زمان که به میدان آمده تیم ملی با نظم بیشتری در خط هافبک بازی کرده و فضاهای خالی کمتری در اختیار رقبا قرار گرفته، این بازیکن جنگنده به خوبی حفره های خط میانی را پوشش می‌دهد و یکی از مشکلات اصلی تیم ملی و آسان گرفتن به تیم های رقیب در میانه میدان با حضور او برطرف می‌شود.

با توجه به کیفیتی که ابراهیمی در نیمه دوم و وقت های اضافه نشان داد و عملکرد ضعیفی که هافبک‌های دیگر ایران در فاز دفاعی به نمایش گذاشتند او می‌تواند در بازی‌های حساس مرحله حذفی عصای دست امیر قلعه نویی باشد.

ابراهیمی در ضربات پنالتی هم تاثیرگذار بود و پنالتی سوم ایران را به گل تبدیل کرد.

۲۵۱ ۲۵۱

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا