سیاسی

بازداشت عوامل تروریستی در خراسان رضوی با تماس های مکرر مردم

بازداشت عوامل تروریستی در خراسان رضوی با تماس های مکرر مردم

به گزارش خبرگزاری برگزیده، سردار علی‌اکبر افراسیابی جانشین فرمانده سپاه امام رضا(ع)، در جمع خانواده‌های شهدای اطلاعات عملیات خراسان رضوی اظهار کرد: اگر امروز در کشور شاهد امنیت پایدار هستیم به خاطر حضور و مشارکت مردم در تمام عرصه‌ها به ویژه عرصه تامین امنیت است، زیرا مردم یکی از ارکان تولید امنیت هستند.

بنا به روایت ایسنا، وی با اشاره به گزارش معاونت اطلاعات سپاه امام رضا(ع) مبنی بر رشد بالای تماس‌های مردمی برای ایجاد امنیت، افزود: پس از حادثه کرمان مردم ولایی و انقلابی استان با تماس‌های مکرر به سامانه ۱۱۴ اطلاعات، رفتارهای مشکوکی را گزارش کرده‌اند که باعث شده عوامل مرتبط با برخی از گروه‌های تروریستی که قصد خرابکاری یا انفجار در برخی محلات را داشتند، توسط سربازان گمنام امام زمان دستگیر شوند و اطلاعات ارزشمندی در اختیار دستگاه‌های امنیتی قرار گیرد.

جانشین فرمانده سپاه امام رضا(ع) ضمن تقدیر از مردم به خاطر همراهی‌ و همکاری با دستگاه‌های امنیتی، عنوان کرد: در جوامعی که مردم در اداره بخش‌های مختلف نقش دارند، امنیت پایدار حرف اول را می‌زند، چون مردم بهترین رکن تامین امنیت هستند.

به گزارش روابط عمومی سپاه امام رضا(ع)، افراسیابی ادامه داد: دشمن تلاش می‌کند تا مردم در انتخابات پای صندوق‌های رای نیایند، اما هوشمندی ملت ما خواب دشمن را تعبیر نخواهد کرد. نقش‌آفرینی یکایک ما می‌تواند در انتخابات نقشه دشمن را خنثی کند.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اطلاعات به ویژه شهید باقری و با اشاره به نقش بی‌بدیل اطلاعات عملیات گفت: اگر بچه‌های اطلاعات عملیات نبودند، مشخص نبود سرنوشت امروز ما چگونه می‌شد. نیروهای اطلاعات عملیات به عنوان دیده‌بان‌های بیدار نظام اسلامی همچون دفاع مقدس امنیت‌آفرین هستند و روز به روز باید به این توانمندی‌ها بیفزایند.

۲۷۲۱۸

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا