اخبار روز

بازی زشت ایران‌ایر با مردم؛ سایت فروش پروازهای اربعین دیشب برای چه کسانی باز شد؟

بازی زشت ایران‌ایر با مردم؛ سایت فروش پروازهای اربعین دیشب برای چه کسانی باز شد؟

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری برگزیده های ایران، ساعاتی قبل سخنگوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از آغاز فروش بلیت پروازهای اربعین ۱۴۰۲ از ساعت ۲۴ امشب خبر داد و گفت: در حال برنامه‌ریزی برای برقراری پرواز از شاهرود و زنجان به نجف هستیم.

حسام قربانعلی‌ با اشاره به برنامه‌ریزی گسترده برای انجام پروازهای اربعین ۱۴۰۲، اظهار کرد: پیرو اعلام قبلی، فروش بلیت پروازهای اربعین هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از ساعت ۲۴ امشب آغاز می‌شود.

وی با بیان این‌که امسال ایران ایر پرواز تهران-نجف-تهران را انجام می‌دهد و از مبدا/مقصد مشهد پروازی به نجف نداریم، افزود: قیمت بلیت رفت و برگشت تهران-نجف ۸ میلیون تومان است.

وی بیان کرد: در حال برنامه‌ریزی برای برقراری پرواز از چند شهر از جمله شاهرود و زنجان به مقصد نجف هستیم.

به گزارش برگزیده های ایران، این در حالی است که سایت فروش هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (iranair.com) شب گذشته برای عده‌ای خاص در دسترس قرار گرفت و تا صبح امروز فروش بلیت پروازهای تهران-نجف با قیمت مصوب انجام شده است.

پیگیری‌های برگزیده های ایران حاکی از آن است از ایران‌ایر با عده‌ای خاص تماس گرفته و به آنها گفته شده می‌توانند بلیت پروازهای اربعین را خریداری کنند. مستندات این اقدام عجیب ایرلاین ملی نزد خبرگزاری برگزیده های ایران محفوظ بوده و در صورت صلاحدید مدیران منتشر خواهد شد.

مشخص نیست آیا برای مردم عادی بلیت پروازهای اربعین هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران باقی مانده یا خیر. آنچه مشخص است بازی ناجوانمردانه هما با مردم است که طی روزهای اخیر به خرید بلیت با قیمت مصوب امیدوار بوده و قطعاً برای آن برنامه‌ریزی کرده‌اند. 

/

 
سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا