اخبار ورزشی

برد لالیگایی استقلال!

برد لالیگایی استقلال!

به گزارش خبرگزاری برگزیده؛ تیم‌های فوتبال استقلال و تراکتور در چارچوب دیداری از هفته دهم لیگ برتر از ساعت ۱۶:۲۰ امروز (شنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با پیروزی دو بر صفر آبی‌پوشان تهرانی به پایان رسید.

گل‌های استقلال را ایمان سلیمی در دقیقه ۲۶ و گوستاوو بلانکو در دقیقه ۵۰ به ثمر رساندند.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، محمدحسین مرادمند، روزبه چشمی، آرمین سهرابیان، ایمان سلیمی، مهرداد محمدی، مهدی مهدی‌پور، کوین یامگا، گوستاوو بلانکو، ابوالفضل جلالی و آرش رضاوند.

ترکیب تراکتور: حسین پورحمیدی، عارف آقاسی، شجاع خلیل‌زاده، محمد آقاجان‌پور، محمد نادری، صفا هادی، گوستاوو واگنین، آلوارو خیمنز، مهدی شیری، مهدی هاشم‌نژاد و عارف رستمی.

دقیقه ۵: استقلال نخستین موقعیت جدی بازی را به روی دروازه تراکتور خلق کرد که پورحمیدی این توپ را مهار کرد.
دقیقه ۸: روی یک پاس در عمق، محمد نادری می توانست با حسینی تک به تک شود ولی سنگربان آبی ها با خروج از دروازه به پشت محوطه جریمه رسید ولی توپ را خیلی بد دفع کرد. توپ به عارف رستمی رسید و در شرایطی که او دروازه خالی را برابر خودش داشت، ضربه اش را به بدترین شکل ممکن به بیرون زد.
دقیقه ۱۷: ارسال عارف رستمی از سمت چپ در تیر دوم نزدیک بود که به مهدی شیری برسد ولی جلالی با حضور به موقع در آن منطقه، توپ را راخی کرنر کرد. کرنر ارسال خیمنز نیز با ضربه سر صفا هادی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۱: ارسال مهدی پور به روی دروازه با ضربه سر سلیمی به شکل خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت. پورحمیدی هنگام خروج از دروازه برخوردی با سلیمی داشت که منجر به مصدومیت این بازیکن شد.
دقیقه ۲۴: استقلال یک فرصت طلایی را برای گلزنی از دست داد. پس از اشتباه خیمنز، این گوستاوو بلانکو بود که سعی داشت توپ را به رضاوند برساند ولی تکل صفا هادی مسیر توپ را کاملا تغییر داد و مهرداد محمدی در موقعیت بسیار بهتری صاحب توپ شد. او قصد داشت تا رضاوند را در یک موقعیت فوق العاده خوب قرار دهد ولی پاسش کم جان بود و پیش از آنکه رضاوند بخواهد ضربه اش را بزند، عارف آقاسی با یک تکل توپ را راهی کرنر کرد.

دقیقه ۲۵: ارسال کرنر مهدی مهدی پور به روی دروازه در تیر یک به ایمان سلیمی رسید و این بازیکن با ضربه سر دروازه تراکتور را باز کرد و تیمش را پیش انداخت.

دقیقه ۴۴: استقلال روی یک ضدحمله سریع صاحب فرصت فوق العاده ای شد و در شرایطی که تعداد استقلالی ها در برابر مدافعان حریف ۴ به ۲ بود، پاس رضاوند به سمت چپ نصیب حامدی فر و جلالی شد که برخورد این دو بازیکن به یکدیگر باعث سرنگونی آنها شد تا این موقعیت به شکل عجیب و غریبی از دست برود.

دقیقه ۵۰: ارسال ابوالفضل جلالی به روی دروازه با ضربه سر گوستاوو بلانکو ابتدا به تیرک عمودی دروازه برخورد کرد و سپس وارد دروازه شد که تلاش پورحمیدی برای بیرون کشیدن توپ بی فایده بود و کمک داور به نشانه عبور تمام توپ از تمام خط، به سمت مرکز زمین دوید و آن را گل اعلام کرد

دقیقه ۶۱: ارسال کرنر مهدی پور با ضربه سر مهرداد محمدی همراه شد که پورحمیدی این توپ را ناقص دفع کرد و در برگشت نیز روزبه چشمی نتوانست مقابل دروازه از توپ بهره بگیرد.

دقیقه ۶۶: روی پاس حسین زاده، این واگنین بود که پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شد ولی ضربه او به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۹: یک ارسال از سمت چپ به روی دروازه به مهدی عبدی رسید. او توپ را روی پای چپش آورد و یک ضربه فنی را به سمت دروازه روانه کرد که شوت او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دقیقه ۷۱: ارسال امیرحسین حسین زاده با ضربه سر عارف رستمی همراه شد که توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۸۰: تراکتور یک موقعیت بسیار خوب را از دست داد. ارسال امیرحسین حسین زاده که در حالت کاملا نامتعادلی به روی دروازه ارسال شد، به محمد نادری در تیر دوم رسید و او توپ را به مقابل دروازه فرستاد که ضربه قیچی برگردان دیدنی سیامک انصاری با عبور از میان پاهای سهرابیان به شکل فوق العاده خطرناکی راهی اوت شد.

دقیقه ۸۲: محمد قنبری نزدیکی ها پرچم کرنر قصد داشت یک توپ را به روی دروازه ارسال کند که ضربه او مستقیم به سمت دروازه رفت و حسینی با واکنشی به موقع مانع از گل شدن توپ شد و آن را برگشت داد.

۲۵۸ ۲۵۸

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا