اخبار ورزشی

بریانیان: با ۴۰ درصد توان مقابل کره جنوبی بازی کردیم

بریانیان: با ۴۰ درصد توان مقابل کره جنوبی بازی کردیم

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری برگزیده های ایران از هانگژو، لیلا بریانیان پس از برتری تیم ملی والیبال نشسته بانوان مقابل کره‌جنوبی گفت: خدا را شکر نتیجه همانی بود که پیش‌بینی می‌کردیم و نمایش بچه‌ها همانی بود که در ذهن داشتم. رقیب هم همانی بود که دو ماه قبل در مسابقات آسیایی با آنها بازی کردیم.

 پیروزی والیبال نشسته بانوان

سرمربی تیم ملی بانوان افزود: چون مسابقه آسانی بود هماهنگی، گرم شدن و آشنایی به جو سالن خیلی مهم بود و بچه‌ها با ۴۰ درصد توانشان آمدند و ما همه را در این مسابقه محک زدیم.

بریانیان در خصوص نقطه قوت تاکتیکی تیم ایران در کسب امتیاز سرویس عنوان کرد: تاکتیک ما حمله اول است و روی آن تمرین زیادی داریم که همیشه از سرویس شروع می‌شود. بچه‌های ما همه هدفمند و قدرتی سرویس می‌زنند و یکی از بهترین‌های آسیا در سرویس هستیم.

وی در خصوص رقابت با چین و ژاپن گفت: چین که رقیب اصلی ما و قهرمان دنیاست. بازی با این تیم در خانه خودش کار بسیار سختی است، اما ژاپن هم این سال‌ها بارها به ما لطمه زده است. بازی به بازی پیش می‌رویم و مقابل هر حریفی دنبال نتیجه و پیروزی هستیم. در این مدت در ۲۳ اردو همه مسئولان از تیم حمایت کردند و حضور استاد صائبی هم برای ما نعمتی است. ان‌شاءالله نتیجه تمام زحمات و تلاش‌های همه را در این مسابقات بگیریم.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا