سیاسی

بیانیه اساتید دانشگاه امیرکبیر در محکومیت جنایات جنگی رژیم صهیونیستی

بیانیه اساتید دانشگاه امیرکبیر در محکومیت جنایات جنگی رژیم صهیونیستی

– اخبار سیاسی –

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری برگزیده های ایران، تعدادی از استادان دانشگاه امیرکبیر در بیانیه‌ای با اشاره به وقایع اخیر فلسطین، از جامعه جهانی خواستند تا برای پایان دادن به خشونت‌ها و قتل عام غیرنظامیان توسط رژیم صهیونیستی اقدام کنند.

بیانیه ۹۲۰۰ استاد دانشگاه کشور: عوامل رژیم صهیونیستی و نتانیاهو باید مجازات شوند

متن این بیانیه به شرح زیر است:

اخبار جنایات ضد انسانی در غزه در روزهای اخیر، دل هر انسان آزاده‌ای را مملو از غم و اندوه می سازد. این نسل کشی وحشیانه با استفاده از سلاح های ممنوعه اهدایی امریکا و با اتکا به حمایت بیدریغ شیطان بزرگ انجام می‌شود. رژیم اشغالگر فلسطین، با بی اعتنایی به خواست مردم آزادیخواه جهان، بر تداوم این وحشیگری اصرار می‌ورزد. در آخرین نمونه از این جنایات، بیمارستان مملو از مجروحان، کادر پزشکی و مردم عادی مورد حمله موشکی قرار گرفته که کشتار صدها غیر نظامی را به همراه داشته است. این در حالی است که با قطع آب و برق و بستن مسیرهای کمک رسانی، مردم مظلوم و مقاوم غزه در سخت ترین شرایط قرار گرفته اند.

شناخت ظالم و مظلوم در این صحنه کار دشواری نیست. کدام انسان آزاده‌ای این کشتار جمعی و سلاخی مردم بی دفاع با هر عقیده و مذهبی را تایید میکند؟ هیچ بهانه و دلیل واقعی یا ساختگی، توجیه کننده این جنایات غیر انسانی نیست. اساتید دانشگاه صنعتی امیرکبیر ضمن عرض تسلیت به مردم مظلوم فلسطین و همه آزادگان جهان، حق فلسطینیان برای باز پس گیری سرزمین خود از غاصبین صهیونیست را به رسمیت شناخته و پایان این وحشیگری هشتاد ساله و محاکمه عاملین و مسببین این جنایات را خواستارند.

همچنین، از همه ایرانیان آزاده و آزادگان جهان درخواست مینمایند حداکثر تلاش خود را برای رفع محاصره غزه و کمک رسانی به مردم مظلوم آن و پایان بمباران به کار بندند.

به امید پایان ظلم

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا