اخبار ورزشی

توقف ۲۴ ساعته آزادکاران در دبی در پی لغو پروازها

توقف ۲۴ ساعته آزادکاران در دبی در پی لغو پروازها

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران، مسابقات کشتی آزاد قهرمانی آسیا طی روزهای ۲۳ و ۲۴ فروردین ماه در بیشکک به انجام رسید که تیم کشورمان با پنج مدال طلای رحمان عموزاد در وزن ۶۵ کیلو، امیرمحمد یزدانی در ۷۰ کیلو، محمد نخودی در ۷۹ کیلو، امیرحسین فیروزپور در ۹۲ کیلو و امیرحسین زارع در ۱۲۵ کیلو و سه مدال برنز حسین ابوذری در ۷۴ کیلو، هادی وفایی‌پور در ۸۶ کیلو و محمدحسین محمدیان در وزن ۹۷ کیلوگرم عنوان قهرمانی قاره کهن را به خود اختصاص داد.

این تیم دو روز قبل ساعت ۲ بامداد راهی فرودگاه بیشکک شد تا ۵ صبح به سوی دبی پرواز کند. بعد از رسیدن به دبی، به دلیل لغو پروازها و ایجاد وضعیت فوق‌العاده در تهران و تعطیلی فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)؛ آزادکاران مجبور شدند توقفی ۲۴ ساعته در دبی داشته باشند و بعد از آن صبح امروز (دوشنبه – ۲۷ فروردین) با بازگشت پروازها به روال عادی، آنها به تهران بازگشتند.

محسن کاوه سرمربی تیم ملی آزاد کشورمان همراه با مهدی تقوی عضو کادر فنی و علی روحی سرپرست تیم با آزادکاران به تهران برنگشتند تا هدایت سه نفری را که روز ۳۱ اردیبهشت برای کسب سهمیه در بیشکک روی تشک خواهند رفت، برعهده داشته باشند.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا