اخبار ورزشی

تکواندو گرندپری پاریس| چهار نماینده کشورمان حریفان خود را شناختند

تکواندو گرندپری پاریس| چهار نماینده کشورمان حریفان خود را شناختند

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران، مرحله دوم رقابت‌های تکواندو گرندپری در سال ۲۰۲۳ از صبح فردا(جمعه – ۱۰ شهریور ماه) در شهر پاریس کشور فرانسه آغاز خواهد شد و در روز نخست مبارزات اوزان ۴۹- و ۵۷- کیلوگرم بانوان و ۵۸- کیلوگرم آقایان برگزار خواهد شد و چهار نماینده کشورمان به رقابت با حریفان خود خواهند پرداخت. 

در مبارزات وزن ۵۸- کیلوگرم، مهدی حاج‌موسایی در گام نخست به مصاف دیونیسیوس راپسومانیکیس از یونان خواهد رفت و در صورت پیروزی با ویتو دلاکوئیلا از ایتالیا پیکار خواهد کرد. ابوالفضل زندی دیگر نماینده کشورمان در رقابت‌های این وزن در اولین مبارزه با برندون پلازا هرناندز از مکزیک مبارزه می‌کند و در صورت پیروزی با برنده دیدار نمایندگان کره‌جنوبی و سنگال رقابت می‌کند. 

پاریس؛ اولین قسمت از سه گانه مهم پیش‌روی شاگردان مقانلو/ زمان درخشش جوانان تکواندو فرا رسیده است

 

مبینا نعمت‌زاده در رقابت‌های وزن ۴۹- کیلوگرم بانوان که در مرحله گذشته این مسابقات موفق به کسب مدال برنز شده است، در اولین دیدار با ریتا باکیشوا از قزاقستان مبارزه می‌کند و در صورت پیروزی با برنده تکواندوکاران مصر و مکزیک روبرو خواهد شد. 

در مبارزات وزن ۵۷- کیلوگرم بانوان نیز ناهید کیانی قهرمان مسابقات جهانی ۲۰۲۳ باکو و دارنده مدال نقرخ مرحله نخست رقابت‌های گرندپری در رم، در مبارزه نخست به مصاف چایوما تومی از تونس خواهد رفت و در صورت برتری با برنده دیدار نمایندگان کره‌جنوبی و آلمان مبارزه می‌کند.

در این مسابقات بیژن مقانلو و مینو مداح هدایت تیم‌های ملی تکواندو آقایان و بانوان کشورمان را عهده‌دار هستند و مجبد افلاکی و مهروز ساعی نیز به عنوان مربی حضور دارند. 

مرحله دوم رقابت‌های گرندپری در سال ۲۰۲۳، از فردا(جمعه – ۱۰ شهریورماه) آغاز خواهد شد و تا روز یکشنبه( ۱۲ شهریور ماه) در شهر پاریس کشور فرانسه ادامه خواهد داشت. 

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا