اخبار ورزشی

حسینی: انتخاب نفرات به نظر قلعه‌نویی بستگی دارد/ بازیکنان تیم ملی یکدل هستند

حسینی: انتخاب نفرات به نظر قلعه‌نویی بستگی دارد/ بازیکنان تیم ملی یکدل هستند

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برگزیده های ایران، سیدمجید حسینی در حاشیه تمرین امشب تیم ملی فوتبال ایران درباره آخرین وضعیت ملی‌پوشان پیش از بازی با هنک‌کنگ و ازبکستان، اظهار داشت: تیم ما تکمیل شد و همه بازیکنان در اردو حاضر شدند. امروز حتماً باید تمرین خوبی داشته باشیم. طبیعتاً بازی‌ها، بازی‌های مهمی است و ما می‌خواهیم باقدرت بازی‌ها را شروع کنیم. به امید خدا در اولین بازی صد درصد باقدرت ظاهر می‌شویم. جو اردو خیلی خوب و انگیزه بچه‌ها هم بالاست.

تیم ملی بامداد سه‌شنبه تکمیل می‌شود

«با توجه به مصدومیت مرتضی‌ پورعلی‌گنجی به‌عنوان یک لژیونر امید خط دفاعی تیم ملی محسوب می‌شوید»، در واکنش به طرح این موضوع از سوی یکی از خبرنگاران تصریح کرد: همیشه گفتم بحث ملی با باشگاهی فرق دارد. همه سرباز تیم ملی هستیم و باید بهترین عملکردمان را ارائه کنیم. انتخاب نفرات هم وابسته به نظر سرمربی تیم ملی است.

مدافع تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به این پرسشی در مورد جو تیم ملی خاطر نشان کرد: البته ما یک یا دو روز بیشتر در اردوی تیم ملی نبودیم. جو تیم ملی همیشه خوب است، خدا را شکر الان هم بازیکنان یکدل هستند. شرایط خودم نیز بعد از مصدومیتی که داشتم و یک اردوی تیم ملی را از دست دادم، خوب شده است.

/

 

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا