اخبار ورزشی

خداحافظی «جان ایسنر» از تنیس با شکست و اشک

خداحافظی «جان ایسنر» از تنیس با شکست و اشک

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران، جان ایسنر تنیسور آمریکایی شماره هشت پیشین جهان پس از شکست در دور دوم گرنداسلم کشورش از دنیای حرفه‌ای این ورزش خداحافظی کرد و بعد از آن در نشست خبری مسابقه‌اش اشک ریخت. جان ایسنر در دور دوم گرنداسلم آمریکا ۲۰۲۳ در پنج ست برابر هموطنش مایکل اممو شکست خورد.

وداع جان ایسنر با تنیس

این تنیسور آمریکایی پس از پایان این بازی گفت: این طیف وسیعی از احساسات است. البته از نتیجه بازی بسیار ناامید هستم، اما در عین حال بی‌نهایت ممنونم که توانستم برای آخرین بار در چنین فضایی بازی می‌کنم. می‌خواستم یک بار دیگر در گرنداسلم آمریکا بازی کنم و توانستم این کار را انجام دهم. مسابقه جالبی بود، اما البته نتیجه ناامیدکننده است. به آنچه در دوران حرفه‌ای‌ام به دست آورده‌ام، افتخار می‌کنم. فکر می‌کنم تصمیم‌گیری برای پایان دادن به حرفه‌ام برایم بسیار آسان بود. من ۳۸ سال سن دارم و یک حرفه بسیار طولانی در تنیس داشته‌ام. تنیس بخش بزرگی از زندگی من بوده است. خداحافظی سخت است، اما سرانجام آن روز فرا رسید.

جان ایسنر در خاتمه اظهار داشت: سعی می‌کنم احساساتی نشوم. دوران حرفه‌ای من باورنکردنی بود. من مدت زیادی است که درگیر این ورزش هستم و دوستان و حتی اعضای خانواده زیادی پیدا کرده‌ام. بدون تنیس، همسرم را ملاقات نمی‌کردم و حتی خانواده فوق‌العاده‌ای با چهار فرزند نداشتم. این چیزی است که واقعاً در زندگی مهم است.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا