اخبار ورزشی

خمس روی لبه تیغ؛ جلسه مهم و سرنوشت‌ساز در تبریز!

خمس روی لبه تیغ؛ جلسه مهم و سرنوشت‌ساز در تبریز!

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برگزیده های ایران، شکست تراکتور مقابل هر سه تیم مدعی استقلال،‌ سپاهان و پرسپولیس و نتایج سینوسی این تیم در هفته‌های اخیر، سرخپوشان تبریزی را به طور کامل از قامت یک تیم مدعی دور کرده است. اتفاقی که پس از شکست روز گذشته مقابل استقلال، صدای هواداران تبریزی را هم درآورد و اعتراض پُرشورها به نتایج تیم‌شان به گوش رسید.

جدول لیگ برتر فوتبال

برخلاف خریدهای پُرتعداد و پُر سر و صدای باشگاه تراکتور در فصل نقل‌و‌انتقالات، پاکو خمس ظاهراً رضایت چندانی از عملکرد بازیکنانش ندارد و بارها این موضوع را در نشست‌های خبری خود عنوان کرده است. اتفاقی که پس از شکست این تیم مقابل ذوب‌آهن نیز رخ داد و باعث ناراحتی شدید بازیکنان تراکتور از اظهارات سرمربی تیم‌شان شد.

دلخوری شدید بازیکنان تراکتور از اظهارات و تمرینات خمس

بازیکنان تراکتور معتقدند خمس آشنایی زیادی با فیزیک بدنی بازیکنان ایرانی ندارد تمرینات بسیار سنگینی را در طول هفته و روز قبل از بازی تدارک می‌بیند و همین موضوع باعث افت بدنی آنها شده است.

نتایج ضعیف و کمتر از انتظار تراکتور در هفته‌های اخیر و همچنین اظهارات بعضاً تند این مربی علیه خریدهای تراکتور باعث شده در روزهای آینده جلسه‌ مهمی برگزار شود. شنیده می‌شود قرار است در چند روز آینده و پس از بازگشت محمدرضا زنوزی از ترکیه،‌ جلسه مهمی در باشگاه تراکتور برگزار و درباره خمس تصمیم‌گیری شود.

هرچند مدیران باشگاه تراکتور پس از شکست مقابل استقلال از ادامه کار خمس در تبریز سخن گفتند اما امکان دارد در جلسه تصمیم دیگری گرفته یا حداقل اولتیماتومی جدی به سرمربی اسپانیایی تراکتور داده شود.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا