البرز

دو هزار و ٧۶۵ طرح در استان البرز به بهره برداری می رسد

دو هزار و ٧۶۵ طرح در استان البرز به بهره برداری می رسد

به گزارش برگزیده از البرز “مجتبی عبداللهی” ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و چهل و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، افزود: ایام دهه مبارک فجر همواره تداعی گر جانفشانی های مردم در مبارزه با رژیم طاغوت برای نیل به استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است، انقلابی که به خواست و اراده مردم شکل گرفته و همواره نیز مورد حمایت و پشتیبانی مردم است.
وی ادامه داد: امسال نیز به یمن این ایام، بسیاری از پروژه های بخش دولتی و خصوصی استان آماده بهره برداری شده و نویدبخش توسعه، پیشرفت و آبادانی ایران کوچک خواهد بود.
عبداللهی اضافه کرد: با بهره برداری از این طرح ها برای ۵ هزار و ١۵١ نفر فرصت شغلی در سطح شهرستان های استان ایجاد می شود.
استاندار البرز افزود: از مجموع دو هزار و ۷۶۵ طرح آماده بهره برداری البرز، دو هزار و ۵۷۵ طرح در بخش دولتی با بیش از ۱۶ هزار و ۷۲۴ هزار میلیارد تومان اعتبار و در بخش خصوصی ۱۹۰ طرح با اعتبار بیش از ۱۶ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان در این ایام افتتاح می شود.
عبداللهی گفت: بر این اساس در مجموع در شهرستان کرج ٧۴٧ طرح با ٧۵۶ نفر اشتغال، در شهرستان ساوجبلاغ ٣٢٩ طرح با ۴۵۶ نفر اشتغال، در شهرستان نظرآباد ٧٠٨ طرح با ٨٠۵ نفر اشتغال، در شهرستان فردیس ۳۳ طرح با ۱۰۷ نفر اشتغال، در شهرستان اشتهارد ٨٣ طرح با یک هزار و ۶۵٣ فرصت شغلی، در شهرستان طالقان ٢۴۴ طرح با هفت نفر اشتغال و در شهرستان چهارباغ ٢۶٣ طرح با ٨١۶ فرصت شغلی مورد بهره برداری قرار می گیرد.
وی افزود: سال گذشته همزمان با گرامیداشت ایام الله دهه فجر در استان البرز حدود ۴۰۴ پروژه مورد بهره برداری قرار گرفت که این رقم امسال به دو هزار و ۷۶۵ پروژه رسیده است.
استاندار البرز گفت: در حوزه اعتبارات مربوط به این پروژه ها نیز شاهد رشد قابل توجهی هستیم چراکه دولت و بخش خصوصی ورود بسیار خوبی در جهت بهره برداری از پروژه های بزرگ استان داشته اند.
وی افزود: اعتبارات پروژه های این ایام در سال ۱۴۰۱ حدود شش هزار میلیارد تومان بوده که این رقم امسال به بیش از ۳۳ هزار میلیارد تومان رسیده است.
عبداللهی گفت: جای خرسندی دارد که با بهره برداری از این پروژه ها برای بیش از پنج هزار و ۱۰۰ نفر اشتغال ایجاد می شود.

۴۶

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا