فرهنگ و هنر

رئیس صداوسیما خبری از سریال «حضرت موسی(ع)» داد/ انقلابی در تولیدات تلویزیون

رئیس صداوسیما خبری از سریال «حضرت موسی(ع)» داد/ انقلابی در تولیدات تلویزیون

– اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری برگزیده های ایران، سریال حضرت موسی(ع) بعد از درگذشت فرج‌الله سلحشور و بیماری جمال شورجه، ابراهیم حاتمی‌کیا کارگردانی‌اش را برعهده گرفت. حتی تلویزیون تصمیم گرفت تهیه‌کنندگی این سریال را نیز به سیدمحمود رضوی واگذار کند.

در حالی که در فضای‌ رسانه‌ای خبر از پایان پژوهش سریال داده می‌شد چندی پیش پیمان جبلی رئیس صداوسیما در گفت‌وگویی با خبرنگار برگزیده های ایران از آماده‌سازی لوکیشن‌ها و مقدمات شروع تولید این سریال گفته بود. در روزهایی که برخی از جریان‌های رسانه‌ای سعی می‌کردند با خبرهای ضد و نقیض درباره این سریال از بودجه چند هزار میلیاردی تا راکد ماندن کار مجموعه «حضرت موسی(ع)» بازار شایعه درباره این سریال را داغ نگه دارند. 

سریال حضرت موسی(ع) کلید می‌خورد

پیمان جبلی رییس سازمان صدا و سیما دیداری از روند پیش تولید سریال الف ویژه فاخر «حضرت موسی (ع)» داشته یادداشت کوتاهی در فضای‌ شخصی خود در ویراستی نوشت: 

«پیش تولید مجموعه الف ویژه فاخر حضرت موسی (ع) این روزها با تلاش مجاهدانه برادرانم ابراهیم حاتمی‌کیا کارگردان نام‌آور و سید محمود رضوی تهیه‌کننده حرفه‌ای ادامه دارد. مجموعه تلویزیونی راهبردی حضرت موسی (ع)، انقلابی در تولید سینما و تلویزیون ایجاد خواهد کرد.»

این خبر را پیمان جبلی در حالی اعلام کرده که چند روزی است گمانه‌زنی‌ها درباره نقش اول سریال و کاراکتر آسیه در دستور کار شبکه‌های اجتماعی و برخی کانال‌های مجازی است. نام بابک حمیدیان و مریلا زارعی که مدت‌هاست برای بازی در این دو نقش اعلام می‌شود؛ بازیگرانی که سابقه کار با ابراهیم حاتمی‌کیا را دارند اما باید دید کدام بازیگران تولید خود را با این سریال پی خواهند گرفت و در ماه‌های آتی این سریال رسماً تولید خود را آغاز می‌کند؟

ناگفته نماند که هیچ‌کدام از دست‌اندرکاران سریال و مسئولین تلویزیون این دست خبرها را تاکنون تأیید نکرده‌اند. 

اما بعد از مدت‌ها این اولین خبر رسمی درباره سریال حضرت موسی(ع) بود که پیمان جبلی رئیس صداوسیما در صفحه ویراستی خود اعلام کرد و تصویری که منتشر شده نشان از پیش‌تولید این سریال و آماده‌سازی‌ها برای آغاز تولید یکی از مهمترین و بزرگترین سریال‌های تلویزیون دارد.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا