اخبار ورزشی

رحمتی: اولین حضور در آسیا چیزی جز تجربه‌اندوزی ندارد/ بیشتر از ۸ دقیقه نتوانستیم دوام بیاوریم

رحمتی: اولین حضور در آسیا چیزی جز تجربه‌اندوزی ندارد/ بیشتر از ۸ دقیقه نتوانستیم دوام بیاوریم

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران، سیدمهدی رحمتی در نشست خبری پس از شکست ۳ بر یک تیمش مقابل نوبهار ازبکستان در چارچوب هفته چهارم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا گفت: نتیجه بازی واقعاً ضربات آخری بود که به سمت دروازه‌ها  زده شد. ضربات آخر به کیفیت بازیکن بازمی‌گردد. همانند بازی‌های گذشته  چه در لیگ برتر و چه لیگ قهرمانان آسیا، بیشتر از هشت دقیقه  نتوانستیم دوام بیاوریم و اشتباه فردی نداشته باشیم. بعد از دو گلی که دریافت کردیم دو موقعیت‌ خوب داشتیم اما نتوانستیم گل بزنیم که این اتفاق نیفتاد.

وی افزود: با اینکه خوب به بازی برگشتیم و نیمه دوم بچه‌ها خیلی خوب بودند، اما در شروع نیمه دوم روی یک اشتباه کارمان خیلی سخت شد. فوتبال جای تملق نیست. با تیم نوبهار بازی می‌کردیم که چند سال در لیگ ازبکستان خوب بازی کرده است. ما هم تیم جوانی هستیم و مشغول پوست اندازی هستیم.

سرمربی نساجی گفت: اشتباهات دارد ما را اذیت می‌کند اما مسئول همه اشتباهات و نتایج تیم من هستم. این تیم یک پنجره نقل و انتقالاتی دیگر نیاز دارد تا یکسری بازیکن به تیم اضافه کنیم. در اولین فصل حضور در لیگ قهرمانان آسیا چیزی جز تجربه اندوزی نمی‌توانیم داشته باشیم.

رحمتی تصریح کرد: از قبل شرایط را پیش‌بینی کرده بودیم و عملاً همه این شرایط را گفته بودیم. شما بازی ما با نوبهار را در ازبکستان دیدید و امروز هم موقعیت‌های ما را مشاهده کردید. فکر می‌کنم سرآمد موقعیت‌های گلی که داشتیم توپی بود که بعد از برخورد با شکم محمدرضا آزادی روی تور بالای دروازه نشست. باز هم می‌گویم مسئولیت همه چیز با من است. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که تیم بازی با کیفیتی در لیگ نمایش دهد و به شرایطی که وعده دادیم برسیم.

سرمربی نساجی در واکنش به شعارهای «حیا کن، رها کن» هواداران نساجی خطاب به خودش گفت: هوادار حق دارد؛ اینکه توقع دارد تیمش در جایگاه خوب باشد. شناختی که از من هواداران نساجی داشتم و دارم این است که متوجه فوتبال می‌شود. آنها می‌دانند که تیم تلاش می‌کند و زحمت می‌کشد. تیم در لیگ برتر یکسری اتفاقات را تجربه می‌کند و در لیگ قهرمانان آسیا  طوری دیگر. اگر روی تیم نساجی فشار لیگ قهرمانان آسیا نبود و در لیگ برتر با شرایط نرمالی شرکت می‌کرد جایگاه هفتم یا هشتم جدول را به دست می‌آورد.

وی افزود: هر ۴ روز بازی می کنیم و واقعاً توان نداریم. همین امروز ۴ بازیکن ثابت خود را در اختیار نداشتیم. امیرمحمد هوشمند و حردانی محروم و احسان حسینی مصدوم بود.  لیست تیم ما را ببینید که چند جوان مازندرانی حاضر بودند. هواداران حق دارند ما باید بیشتر تلاش و کار کنیم که پاسخگو باشیم. بازیکنان تیم من باید بدانند که در کدام تیم و برای کدام تماشاچی بازی می‌کنند. تماشاگری که در هر ورزشگاهی برای حمایت از ما حاضر است حق اعتراض دارد. سعی می‌کنیم نواقص خودمان را رفع و بهترین نتایج را کسب کنیم.

ادامه دارد

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا