اخبار ورزشی

رفیعی: به جای چمن روی آسفالت بازی کردیم!

رفیعی: به جای چمن روی آسفالت بازی کردیم!

به گزارش خبرگزاری برگزیده، سروش رفیعی پس از تساوی یک بر یک مقابل استقلال تاجیکستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی روی چمن مصنوعی و در روزی که متأسفانه هم مصدومان زیادی داشتیم و هم اکثراً بازیکنان‌مان مریض شدند و از چند نفر آنها مجبور بودیم استفاده کنیم و هم در حالیکه در شرایط بد بدنی بودند و شرایط زمین هم فشار را مضاعف کرد جلو افتادیم اما نباید اینگونه گل می‌خوردیم، پیش آمد.

وی در مورد اینکه عادت به بازی در چمن مصنوعی ندارید، گفت: عادت نداریم. اگرچه چمن مصنوعی بود اما روی چمن مصنوعی در این شرایط آبیاری می‌کنند که این کار را هم نکردند انگار روی آسفالت بازی کردیم. به نظر زمین خیلی صاف می‌آید اما بازی روی آن مثل پاس دادن و پا به توپ دادن سخت می‌شود. باید تلاش‌مان را بیشتر کنیم.

بازیکن پرسپولیس در مورد اینکه شانس پرسپولیس برای صعود کم شد، عنوان کرد: فوتبال است باید ببینید رقبای‌مان چه می‌کنند و این دو بازی را بگذارنیم ببینیم چه می‌شود.

رفیعی در مورد اینکه با مصدومیت‌ها و سرماخوردگی‌ها ادامه فصل برای پرسپولیس نگران‌کننده می‌شود، گفت:‌ سرماخوردگی خوب می‌شود مصدومیت هم جزو فوتبال است.

وی در مورد تشویق هواداران تاجیکی گفت: هم هواداران هم تاجیکی‌ها تشویق‌مان کردند. از هواداران خودمان ممنونم که آمدند هواداران تاجیکی هم لطف داشتند خیلی خوب و گرم صمیمی فقط تیم‌شان را تشویق می‌کردند.

بازیکن پرسپولیس در مورد اینکه آنها به خاطر قرمزپوش بودن استقلال تاجیکستان شما را دوست دارند، گفت: خیلی ممنونم.

۲۵۱۲۵۱

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا