اخبار روز

سردار فدوی: جبهه استکبار متحدالشکل علیه ایران دسیسه می‌کند/ حتی یک تیر به‌سمت‌مان شلیک نکرده‌اند

سردار فدوی: جبهه استکبار متحدالشکل علیه ایران دسیسه می‌کند/ حتی یک تیر به‌سمت‌مان شلیک نکرده‌اند

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران از ورامین، سردار علی فدوی شامگاه یکشنبه در همایش اصناف و بازاریان در جمع مردم شهرستان ورامین اظهار داشت: شما مردم ورامین انجام به تکلیف را به‌خوبی ادا کردید و در ۱۵ خرداد با بصیرت مثال‌زدنی خود یک ایران را از خواب بیدار کردید.

وی افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی به‌طور مداوم نبرد حق و باطل در جریان بود و از ابتدای نهضت به این انقلاب حمله شد ولی حتی دشمن ما نمی‌تواند یک پیروزی نام ببرد که بر آن دست‌یافته شده باشد.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: وقتی انقلاب خدایی و بر اساس موازین اسلامی باشد، این‌چنین بارور می‌شود و شما مردم ورامین سهم بزرگی در این پیروزی دارید زیرا که در شصت سال قبل نهال آن را کاشتید.

سردار فدوی به نقش مردم در استحکام نظام اسلامی اشاره کرد و بیان داشت: سربلندی ایران اسلامی در ۴۵ سال گذشته به‌خاطر شما مردم بوده است.

وی ادامه داد: جبهه استکبار متحدالشکل علیه ما دسیسه می‌کنند و در هیچ مقطعی این‌چنین دشمنی علیه ملتی ثبت نشده است و خود این دشمنان به شکست اذعان دارند و در مسئله نظامی حتی یک تیر به‌سمت این کشور شلیک نکرده‌اند.

وی بیان داشت: آمریکا همیشه در تمامی قضایا قیافه حق‌به‌جانب داشته و به‌دنبال همراهی ایادی خود علیه مظلومان عالم بوده است و هرگز از مظلومی دفاع نکرده و با خفت و خواری طوری وانمود کرده است که ایران عامل تنش در منطقه است، در حالی که ۶۰ سال قبل امام راحل(ره) اسرائیل را غده سرطانی منطقه نامید و اکنون دنیا فهمیده است بصیرت ما ۶۰ سال از تمامی دنیا جلوتر بوده است.

سردار فدوی خیزش دنیا علیه اسرائیل را نتیجه افشاگری‌های جبهه حق انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: مردم دنیا اکنون شعارهای انقلاب اسلامی را علیه آمریکا و اسرائیل سر می‌دهند و فهمیده‌اند که آمریکا ۷۵ سال آن‌ها را در خصوص قضیه اسرائیل فریب داده است.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد انتخابات گفت: هدف دشمن از القای عدم حضور در انتخابات به‌خاطر اشتباه محاسباتی آن‌ها بوده و اگر پرشورتر در این انتخابات شرکت کنیم که خواهیم کرد، قطعاً شکست دیگری در کارنامه آن‌ها ثبت خواهد شد.

وی افزود: اشتباه محاسباتی دشمن قطعاً برای ما خسارت داشته است و شهادت حدود ۲۰۰ هزار شهید در کشور به‌خاطر اشتباه محاسباتی دشمن بود اما دشمنان بدانند اگر باز هم چنین خطایی انجام دهند این ملت استوارتر از قبل خواهد ایستاد و در قضیه انتخابات هم این‌گونه خواهد بود که باز هم دشمنان را با حضور حداکثری خود تنبیه خواهند کرد.

مشارکت بالا در انتخابات پیشرفت کشور را به‌همراه دارد

سردار فدوی عنوان کرد: قانون اساسی ما بر متن دین مبین اسلام است و ما مدافع مظلوم و مقابل ظالم هستیم. پس از ۱۲۰ روز هنوز موشک از داخل غزه به اسرائیل شلیک می‌شود، هنر خبیثان عالم ریختن بمب بر سر بی‌دفاعان عالم است و از طرف دیگر یمن قهرمان را شاهد هستیم که مقابل کشورهای حامی اسرائیل خون‌خوار ایستاده است و این به‌خاطر الگوپذیری از مقاومت مردم ایران است.

/+

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا