اخبار ورزشی

سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان: برای مدال برنز مجدداً با تایلند بازی می‌کنیم

سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان: برای مدال برنز مجدداً با تایلند بازی می‌کنیم

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری برگزیده های ایران از هانگژو، آزاده سادات معینی پس از برتری ۴۷ بر ۴۲ تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان ایران مقابل کامبوج اظهار داشت: متأسفانه این بازی خیلی سخت پیش رفت و فکر می‌کنم بچه‌ها، حریف را دست کم گرفته بودند. ما قبلاً کامبوج را با اختلاف بیشتری می‌بردیم، اما اینجا دو کوارتر اول را از دست دادیم تا بازی پیچیده شود.

وی با اشاره به فضای متفاوت محل برگزاری مسابقات در بازی‌های پاراآسیایی هانگژو گفت: جوّ سالن اصلی، استرس‌های خودش را دارد و این موضوع بر تیم ملی مؤثر بود. با این حال خوشبختانه توانستیم تیم را جمع کنیم و بازی را ببریم.

بازی‌های پاراآسیایی| تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان از سد کامبوج گذشتند

سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان کشورمان در مورد دیدار با چین تصریح کرد: همیشه بازی مقابل قهرمان جهان و المپیک سخت است؛ به‌ویژه اگر میزبان بازی‌ها هم باشد. تلاش می‌کنیم در آخرین مسابقه دور گروهی عملکرد قابل قبولی ارائه کنیم.

معینی از فاصله کوتاه بانوان کشورمان به سکوی سوم بازی‌های پاراآسیایی خبر داد و خاطر نشان کرد: صعود تیم ملی ایران به دیدار رده‌بندی تقریباً مسجل شده و برای مدال برنز، باید دوباره با تایلند بازی کنیم. بهترین نمایش ما در این بازی‌ها مقابل لائوس بود و در این مسابقه، همانی بودیم که همیشه در تمرینات هستیم. امیدوارم این نمایش را تکرار کنیم و ان‌شاءالله با مدال به ایران برگردیم.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا