اخبار ورزشی

شما به خاطر آپشن خود قهر کردید، به سرمربی استقلال طعنه می‌زنید؟!

شما به خاطر آپشن خود قهر کردید، به سرمربی استقلال طعنه می‌زنید؟!

سپهر ستاری: دیدار تیم های ملوان و پرسپولیس در انزلی با تساوی بدون گل به پایان رسید. پس از این دیدار، یحیی گل‌محمدی در خصوص امتیاز کسر شده از پرسپولیس و شکایت این باشگاه از استقلال بابت عدم رعایت سقف قرارداد گفت: این محدودیت‌هایی که برای فوتبال بوجود آمد، کار را برای ما که خیلی شفاف باید مدارک‌ها را بارگذاری کند، سخت کرده است. برخی تیم‌ها قرارداد ۳۰،۴۰ میلیارد تومانی دارند و نمی‌دانم چطور توانسته‌اند سقف را رد نکنند. قراردادهای ۱۰۰ و ۱۶۰ میلیون تومانی هم شنیده‌ایم و حالا چطور می‌خواهند ۱۶۰ میلیونی را به قرارداد واقعی برسانند، نمی‌دانم. عزیزانی که در بحث نظارت کار می‌کنند حتماً باید پاسخی برای این مسئله داشته باشند. با توجه به بازیکنانی که تیم‌های دیگر گرفتند نمی‌دانم از این موضوع رد شدند و چشم پوشی کردند یا نه. باید خودم را به ندانستن بزنم چون ذهنم درگیر می‌شود ولی امیدوارم شفاف‌سازی بهتری در این مسئله شود.

محمد نوری بازیکن سابق استقلال در این رابطه می گوید: شنیدم یکی دیگر از بازیکنان پرسپولیس هم در مورد قرارداد استقلالی ها حرف زده و حالا می خواهم بگویم چه طور علیرضا بیرانوند که از همین استقلال درخواست ۱۰۰ میلیارد تومانی داشته، چگونه با ۱۵ میلیارد تومان با پرسپولیس تمدید کرده است؟ این خودش جوک سال فوتبال ایران بود که کسی باور نکرد و همه فقط خندیدند! در مورد برخی مربیان و تیم ها ما استقلالی ها هم خیلی چیزها شنیدیم و می دانیم اما خودمان را به آن راه زده ایم!

او همچنین ضمن اشاره به اینکه سرمربی پرسپولیس گفته است اصلا نمی داند چگونه بازیکنان تیمی به خاطر ثبت قرارداد یک بازیکن دیگر قراردادشان را کاهش دهند یا اینکه باید کل قراردادش را کم می‌کرد تا مهاجم بگیرد نیزتصریح می کند: خدمت آقا یحیی باید بگویم که کم کردن قرارداد خیلی از خودگذشتگی می خواهد. شما که به خاطر یک آپشن قهر کردید و رفتید نمی توانید به سرمربی و بازیکنان استقلال طعنه بزنید و متلک بیندازید! شاید شما برای اینکه به پرسپولیس بیایید نه تنها چندین میلیارد تومان برای خودتان قرارداد بستید بلکه چندین میلیارد تومان هم به تیم شهرخودرو مشهد نان رساندید! بنابراین انتظار نمی رود کار بزرگ و فداکاری سرمربی و بازیکنان استقلال برای کاهش دستمزد را درک کنید یا متوجه آن شوید.

شما به خاطر آپشن خود قهر کردید، به سرمربی استقلال طعنه می زنید؟!
پیشکسوت استقلال همچنین ادامه می دهد: البته به نظر می رسد دلیل اصلی عصبانیت سرمربی پرسپولیس قطع شدن سهمیه اشتباهات داوری در انزلی بوده باشد. آن قدر در این فصل پنالتی و تصمیمات اشتباه داوری به سود آقایان گرفته شده که پرتوقع شده اند. انتظار دارند هر هفته پنالتی برای آنها گرفته شود یا گل سالم حریفان مردود شده و گل مردود خودشان سالم اعلام شود. یک بار در طول این فصل، داوری مرتکب اشتباه فاحش به سودشان نشد و زمین و زمان را به هم دوخته اند.
محمد نوری در خصوص حمله یحیی گل محمدی به خانی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال نیز یادآور می شود: من وکیل مدافع خانی یا کسی نیستم اما تا جایی که حافظه ام یاری می کند، مدیرروابط عمومی و مدیررسانه ای تحت اوامر آقایان قبل بازی استقلال و آلومینیوم اراک گُنده تر از دهان خودشان حرف زدند و در فضای مجازی علیه استقلال سمپاشی کردند. این آقایان باید بدانند استقلال باشگاه بزرگی است و از گل محمدی بگیرید تا تمامی لشگر مجازی و رسانه ای پرسپولیس و دوستان یک ” سلام” به تیم استقلال بدهکار هستند. من بعد هم باید بدانند در مورد چه تیمی حرف می زنند و اول دهان خودشان را اندازه گیری کنند و بعد حرف بزنند!
محمد نوری خاطرنشان می کند: به نظر من ملوان در انزلی باید با اختلاف ۲ یا ۳ گل پرسپولیس را شکست می داد و بدشانسی و عدم دقت بازیکنان این تیم خوب و شایسته جلوی این پیروزی بزرگ را گرفت. کاش سرمربی پرسپولیس به جای این همه حرف زدن، به تیم ملوان تبریک می گفت و اعتراف می کرد، این تیم لایق پیروزی و بُرد بوده است. او با این صحبت های بیهوده تلاش کرد نمایش خوب ملوان و نمایش بد پرسپولیس را لاپوشانی کند اما همه دیدند پرسپولیس بدون اشتباهات داوری چگونه تیمی است؟!

شما به خاطر آپشن خود قهر کردید، به سرمربی استقلال طعنه می زنید؟!

او در پایان می گوید: خوشحالم استقلال، بدون کمک داوری و حتی به رغم اشتباهات عجیب داوری علیه این تیم، با شایستگی و لیاقت به صدر جدول تکیه زده است. ما پیشکسوتان و هواداران استقلال باید به شدت مراقب باشیم و حواسمان جمع باشد که رقیبان این فصل سرما کلاه نگذارند! همه ما می دانیم چه تیمی امتیازات خاص، لشگر مجازی، تیم رسانه ای و … دارد و این بار دیگر اجازه نمی دهیم با شلوغ بازی و جنجال سازی، به هدف خود برسند. این فصل ما استقلالی ها همه با هم متحد و همدل هستیم و ثمره آن هم در جدول لیگ مشخص است.

بیشتر بخوانید:

  • عکس| دیدار نانسی عجرم با رونالدو و جورجینا در یک مهمانی

  • کارشناسی داوری صحنه مشکوک به پنالتی پرسپولیس

  • عکس‌| سلفی رونالدو و جورجینا در مراسم بزرگ عربستانی‌ها

۲۵۸ ۲۵۸

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا