اخبار ورزشی

طعنه مقام آمریکایی به امنیت المپیک پاریس

طعنه مقام آمریکایی به امنیت المپیک پاریس

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران، نیکول دیل، مدیر امنیت و پشتیبانی ورزشکاران آمریکا ابراز امیدواری کرد که پس از بازی فاجعه‌بار فینال لیگ قهرمانان اروپا در سال ۲۰۲۲ در پاریس، برگزارکنندگان بازی‌های المپیک ۲۰۲۴ نتیجه‌گیری کردند و اشتباهات را در نظر گرفتند.

بازرسی از مقر المپیک زمستانی ۲۰۲۶ به اتهام فساد

این مقام آمریکایی خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم آنها (فرانسه) از تجربیات خود یاد گرفته‌اند و این به من اعتماد به نفس می‌دهد. آنها یاد می‌گیرند و امنیت مسابقات را با جمعیت تطبیق می‌دهند. به عنوان مثال، من قرار است در بازی‌های المپیک آرام روی سکوهای بازی فوتبال بنشینم. تماشاگران اکنون با تماشاگران جام جهانی یا لیگ قهرمانان تفاوت زیادی دارند. من فکر می‌کنم مقامات واقعاً به این موضوع واکنش نشان داده‌اند و تفاوت‌ها را درک کرده‌اند.

 امانوئل مکرون، رئیس‌جمهور فرانسه، احساس خود را از افزایش تهدید امنیتی به دلیل تعداد زیاد تماشاگران در مراسم افتتاحیه المپیک پاریس پنهان نمی‌کند. تقریباً ۶۰۰ هزار نفر به طور همزمان در امتداد رود سن خواهند بود و حدود ۵۰ هزار نفر از نقاط ویژه سازماندهی شده این رویداد را تماشا می‌کنند.

در سال ۲۰۲۲ بازی فینال لیگ قهرمانان اروپا از سن‌پترزبورگ به پایتخت فرانسه – پاریس منتقل شد. سازماندهی این مسابقه چیزهای زیادی باقی گذاشت. شورش‌هایی در خیابان‌های شهر رخ داد، پلیس از گاز اشک‌آور برای هوادارانی که قصد ورود بدون بلیت به ورزشگاه را داشتند، استفاده کرد.  این دیدار با ۳۷ دقیقه تاخیر برگزار شد.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا