اخبار روز

عامل آتش زدن کمپ ترک اعتیاد لنگرود بازداشت شد

عامل آتش زدن کمپ ترک اعتیاد لنگرود بازداشت شد

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران از گیلان، به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، سید مهدی فلاح میری دادستان مرکز استان گیلان با اشاره به اینکه از دقایق اولیه حادثه حسب تاکیدهای جدی رئیس قوه قضائیه و رئیس کل دادگستری استان در صحنه، تحقیقات همه جانبه شبانه روزی در دستور کار دستگاه قضایی استان قرار گرفت، اظهار داشت: دستور داده شد تحقیقات جامع از مجروحین در بیمارستان توسط بازپرس انجام گرفته و همچنین دوربین‌های مدار بسته توسط ضابطین مورد بازبینی دقیق فنی قرار بگیرند.

دادستان مرکز استان گیلان گفت: پس از انجام تحقیقات گسترده مشخص شد کانون حریق در محلی غیر از محل قرار گرفتن بخاری بوده است.

وی در ادامه افزود: به لحاظ شعله‌ور شدن آتش، عمدی بودن موضوع متصور شد و متعاقبا با ارجاع موضوع به کارشناس رسمی آتش‌نشانی با بررسی صحنه و رویت فیلم عمدی بودن حادثه تایید شد.

دادستان مرکز استان گیلان با بیان اینکه پس از وصول نظر کارشناس و تحقیقات معموله اقدامات شناسایی هر چه سریع‌تر انجام شد، تصریح کرد: تحقیقات توسط ضابطین دادگستری به طور مفصل و دقیق در چند روز  انجام شد تا اینکه فرد مجرم امروز در هنگام خروج از استان شناسایی و دستگیر شد.

فلاح میری گفت: فرد شناسایی شده در تحقیقات اولیه پس از مواجه شدن با ادله موجود به جرم ارتکابی اقرار کرده است.

وی ابراز داشت: این فرد از کسانی بوده که در این کمپ بستری بوده و دو هفته قبل از این کمپ را ترک کرده است. متهم بازداشت شده مدعی است به دلیل خصومت شخصی و ادعای سختگیری عوامل مرکز دست به این  اقدام زده است.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا