بین الملل

عملیات زمینی اسرائیل در غزه متوقف شد؟

عملیات زمینی اسرائیل در غزه متوقف شد؟

این خبر درحالی منتشر شد که پیش از این منابع خبری فلسطینی از نبردهای سنگین در شرق خانیونس در نوار غزه خبر داده بودند.

هنوز منابع و رسانه های نزدیک به مقاومت فلسطین خبر تعلیق حمله زمینی ارتش رژیم صهیونیستی را تایید نکرده اند.

به نوشته پایگاه شبکه روسیا الیوم، این خبر تعلیق درحالی منتشر می شود که منابعی به روزنامه صهیونیستی “هاآرتس” گفتند که اطلاعاتی مبنی بر نزدیک بودن اعلام یک آتش بس انسانی در نوار غزه برای آزادی برخی از اسیرانی وجود دارد که در نزد جنبش حماس هستند.

به نوشته این پایگاه، یک منبع همچنین به خبرگزاری فرانسه گفته است که مذاکراتی در حال حاضر با میانجیگری قطر با هماهنگی آمریکا برای آزادی ۱۰ تا ۱۵ اسیر در نزد حماس و آتش بسی موقت برای یک یا دو روز در غزه در حال انجام است.

بنا به اذعان صهیونیستها، شمار کشته‌های ارتش رژیم صهیونیستی از آغاز حمله زمینی به نوار غزه به ۳۵ نفر افزایش یافته و شمار کل تلفات نظامی رژیم صهیونیستی از آغاز عملیات طوفان الاقصی در ۱۸ مهرماه تاکنون به ۳۵۱ نفر رسیده است.

این آمار درحالی منتشر می شود که منابع خبری رژیم صهیونیستی دوشنبه شب گزارش داده بودند که خبرنگار مشهور این رژیم به علت فاش کردن شمار کشته‌های ارتش تل آویو بازداشت شده است.

براساس اعلام این منابع، “افرائیم مردخای” پس از آن که گفته بود شاهد اجساد ده‌ها تن از نظامیان “اسرائیلی” بوده که روی هم در یکی از بیمارستان‌های تل‌آویو تل انبار شده بود، بازداشت شد.

وی افزوده بود که ارتش “اسرائیل” اجساد را به خانواده‌ آنها تحویل نمی‌دهد.

۳۱۰۳۱۰

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا