سیاسی

عملیات سپاه در عمق اسرائیل اقتدار ملی ایران را نشان داد

عملیات سپاه در عمق اسرائیل اقتدار ملی ایران را نشان داد

– اخبار سیاسی –

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برگزیده های ایران، جبهه پایداری در پی عملیات برون‌مرزی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی بیانیه‌ای صادر کرد. متن این بیانیه به شرح زیر است: 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

فَلَمْ تَقْتُلُوهُمْ وَلَٰکِنَّ اللَّهَ قَتَلَهُمْ  وَمَا رَمَیْتَ إِذْ رَمَیْتَ وَلَٰکِنَّ اللَّهَ رَمَىٰ  وَلِیُبْلِیَ الْمُؤْمِنِینَ مِنْهُ بَلَاءً حَسَنًا  إِنَّ اللَّهَ سَمِیعٌ عَلِیمٌ ﴿١٧﴾ ذَٰلِکُمْ وَأَنَّ اللَّهَ مُوهِنُ کَیْدِ الْکَافِرِینَ ﴿١٨﴾
[به کشتن دشمنان بر خود مبالید] شما آنان را نکشتید، بلکه خدا آنان را کشت. [ای پیامبر!] هنگامی که به سوی دشمنان تیر پرتاب کردی، تو پرتاب نکردی، بلکه خدا پرتاب کرد [تا آنان را هلاک کند] و مؤمنان را از سوی خود به آزمایشی نیکو بیازماید؛ زیرا خدا شنوا و داناست. [سرنوشت مؤمنان و کافران از] این [قرار است که دیدید]، و قطعاً خدا سست کننده نیرنگ کافران است. (سوره انفال آیات ۱۷ و ۱۸)

عملیات برون‌مرزی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از خاک ایران در عمق سرزمین‌های اشغالی فلسطین، اقتدار ملی جمهوری اسلامی را با برد منطقه‌ای و پیام جهانی به نمایش گذاشت و تمام هیمنه رژیم صهیونیستی را بر باد داد. این عملیات غرورآفرین نشان داد که سیاست جمهوری اسلامی در منطقه تحت فرماندهی مستقیم رهبر معظم انقلاب، یک سیاست ثابت و غیرقابل تغییر است و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دفاع از کشور و انقلاب و امنیت مردم هرگاه و هرکجا که احساس کند باید ورود کند، با تأیید شورای عالی امنیت ملی و دستور فرماندهی کل قوا وارد عمل خواهد شد و قاطعانه هم عمل خواهد کرد.

سیلی محکم موشکی سپاه، مصداق عینی نشان دادن آیه شریفه «وَ أَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّه وَ مِنْ رِباطِ الْخَیْلِ تُرْهِبُونَ بِهِ عَدُوَّ اللهِ وَ عَدُوَّکُمْ» بود که بر سینه فرزندان قهرمان ملت در سپاه پاسداران نقش بسته است. این سیلی ایران به صهیونیستها و متحدانش فهماند که فرماندهی معظم کل قوای ایران هر تهدیدی را به زبان بیاورد، عملیاتی می‌شود و در حد شعار باقی نخواهد بود. و صد البته فهمیدند اگر دست از پا خطا کنند، تمام منافع آنها در سراسر جهان مورد هدف قرار خواهد گرفت. چرا که در عمل آنچه که در‌باره‌اش تردید داشتند، شب گذشته به چشم خود دیدند. اما صهیونیست‌ها باید بدانند و حتما دانستند که این سیلی فقط بخش کوچکی از اقتدار ملت ایران بود؛ وَإِنْ تَعُودُوا نَعُدْ وَلَنْ تُغْنِیَ عَنْکُمْ فِئَتُکُمْ شَیْئًا وَلَوْ کَثُرَتْ وَأَنَّ اللَّهَ مَعَ الْمُؤْمِنِینَ (سوره انفال آیه ١٩)

جبهه پایداری انقلاب اسلامی با درود و صلوات به ارواح طیبه شهدای سرافراز جبهه مقاومت، از این اقدام عملیاتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که چشم و چراغ ملت مقاوم ایران است، تقدیر و تشکر می‌نماید و اعلام می دارد که خشم فرزندان رشید ایران اسلامی، از جنایات رژیم تروریستی صهیونیستی در غزه پابرجاست و جبهه مقاومت تا نابودی کامل اسرائیل از پای نخواهند نشست.

وَسَیَعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنْقَلَبٍ یَنْقَلِبُونَ
جبهه پایداری انقلاب اسلامی

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا