اخبار ورزشی

عکس| سورپرایز ویژه طارمی برای هواداران تیم ملی

عکس| سورپرایز ویژه طارمی برای هواداران تیم ملی

به گزارش خبرگزاری برگزیده، تمرین تیم ملی ایران در ورزشگاه دستگردی با حضور هواداران روی سکوها همراه است؛ طرفدارانی که عموما ساکن شهرک اکباتان با بافت جمعیتی خاص خود هستند و مشتاق تماشای بازیکنان تیم ملی و در آخر اگر بخت خوبی داشته باشند، انداختن عکس سلفی با ستاره‌ها.

نکته جالب اینکه سلفی‌بگیرها محدود به خروجی تمرین نیستند و حتی برخی طرفداران شانس خود را از روی سکوها امتحان کردند تا با بازیکنان موردعلاقه خود عکس یادگاری بیندازند.

سعید عزت‌اللهی یکی از بازیکنان محبوب تیم ملی بود که در حاشیه تمرین روز چهارشنبه به درخواست سلفی تماشاگران پاسخ مثبت داد و موبایل آنها را از روی سکوها گرفت و با این تماشاگران که اغلب خردسال و نوجوان بودند، عکس یادگاری انداخت.

عکس| سورپرایز ویژه طارمی برای هواداران تیم ملی

پس از عزت‌اللهی، طارمی هم به او پیوست و این دو چند امضا هم روی کاغذ سفید این نفرات ثبت کردند. البته امضا گرفتن شاید دیگر منسوخ شده باشد اما کودکانی که از مدرسه به تمرین آمده بودند، می‌خواستند پز دستخط سعید و طارمی را فردا به همکلاسی‌های خود بدهند.

نکته جالب اینکه در تمام این سال‌ها کمتر پیش آمده بود که تیم ملی در چنین محل‌هایی تمرینات خود را برگزار کند و اغلب کمپ تیم‌های ملی با شرایط حفاظتی خاص خود در اختیار تیم ملی بود و طرفداران تقریبا به ستاره‌ها و تمریناتشان دسترسی نداشتند اما این بار نقل مکان به دستگردی فرصت جالبی را به طرفداران پرشور اکباتانی داده است.

۲۵۱۲۵۱

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا