عیسی و پاک کردن خاطره تلخ؛ خط‌ و نشان آل‌کثیر برای پرسپولیس

عیسی و پاک کردن خاطره تلخ؛ خط‌ و نشان آل‌کثیر برای پرسپولیس

سپاهان در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا بردی تاریخی را به‌دست آورد و با نتیجه ۹ بر صفر اولمالیق ازبکستان را شکست داد. عیسی آل‌کثیر، مهاجم جنوبی زردپوشان در ترکیب تیمش درخشان ظاهر شد و با زدن دو گل و ارسال یک پاس گل نقش مهمی در برد تیمش داشت. او از زمان پیوستن به سپاهان ۵ بار با لباس این تیم به میدان رفته و چهار گل زده تا پس از روزهای تلخ ابتدای فصل، شروع خوبی در ترکیب تیم جدیدش داشته باشد.

خاطره تلخ ازبکستان پاک شد

عیسی آل‌کثیر در شرایطی مقابل اولمالیق ازبکستان درخشید که خاطره خوشی از تقابل با نمایندگان این کشور نداشت. پس از گلزنی و شادی خاص مقابل پاختاکور بود که آل‌کثیر با یک محرومیت شش‌ماهه مواجه شد و فرصت حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا را هم از دست داد. اتفاقی که تاثیر زیادی روی مسیر فوتبالی عیسی داشت و او را در اوج آمادگی از حضور در رقابت‌ها محروم کرد. آل‌کثیر که آن زمان تازه راهی پرسپولیس شده بود در بهترین فرم دوران فوتبالی خود به سر می‌برد و آن محرومیت تاثیر زیادی در روند پیشرفتش داشت.

با این حال آل‌کثیر با نمایش درخشان خود برابر اولمالیق و ثبت کردن یک برد تاریخی همراه با سپاهان، خاطره تلخ آن مسابقه و محرومیت شش‌ماهه را تا حد زیادی پاک کرد. آل‌کثیر البته همیشه در لیگ قهرمانان آسیا آمار خوبی داشته و در جدال با اولمالیق هم توانست آمارش را بهتر کند. او تاکنون ۱۷ بازی در این مسابقات انجام داده و آمار قابل‌قبول ۸ گل و ۲ پاس گل را داشته است.

بازگشت درخشان عیسی پس از روزهای بلاتکلیفی

عیسی آل‌کثیر در سال‌های اخیر با اتفاقات عجیبی مواجه شده است؛ از محرومیت شش‌ماهه تا دوری یک‌ساله به دلیل مصدومیت پارگی رباط صلیبی که باعث شد روند فوتبالی او با توقف همراه شود. عیسی پس از پیوستن به سپاهان هم به دلیل مشکلات مربوط به‌ثبت قراردادش، با مشکل مواجه شد و چند هفته ابتدایی فصل را از دست داد. در آن زمان حتی شایعاتی مبنی بر جدایی آل‌کثیر از سپاهان هم شنیده می‌شد و وضعیت او در این تیم نامشخص بود. با این حال او پس از حل شدن این مشکل توانست در ترکیب اصلی سپاهان عملکرد درخشانی داشته باشد و غیبت در هفته‌های ابتدایی را جبران کرد.

آل‌کثیر در نخستین بازی فصل خود برای سپاهان مقابل صنعت‌نفت آبادان به میدان رفت و با زدن ۲ گل، شروع درخشانی داشت و نشان داد با وجود دوری از مسابقات در فرم خوبی به سر می‌برد. او در نبرد با اولمالیق هم پس از سه بازی دوباره برای سپاهان بریس کرد تا پس از انجام پنج بازی با پیراهن زردپوشان اصفهانی به آمار ۴ گل و یک پاس گل برسد.

خط‌ و نشان برای تیم سابق

سپاهان در هفته دهم لیگ برتر روز یکشنبه بیست‌ویکم آبان‌ماه در یک دیدار حساس و تعیین‌کننده باید به مصاف پرسپولیس برود. طلایی‌پوشان در دو هفته اخیر تنها یک امتیاز کسب کرده‌اند و با توجه به کسر ۴ امتیاز از صدر جدول دور شده‌اند؛ موضوعی که حساسیت مسابقه را برای سپاهان بیشتر کرده و این تیم برای بازگشت به کورس چاره‌ای جز برد ندارد.

در این بین آمادگی این روزهای آل‌کثیر و انگیزه‌های او برای تقابل با تیم سابقش می‌تواند برگ برنده ژوزه مورایس برای بازی بزرگ سپاهان و پرسپولیس باشد.

۲۵۸ ۲۵۸

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا