اجتماعی

قدردانی از شهید خدمت به‌سبک مرکز وکلای قوه قضاییه

قدردانی از شهید خدمت به‌سبک مرکز وکلای قوه قضاییه

– اخبار اجتماعی –

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری برگزیده های ایران، قوه قضاییه با همکاری مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه همزمان با مراسم بدرقه پیکر مطهر شهیدان آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، آیت‌الله آل‌هاشم، حسین امیرعبداللهیان و دیگر شهدای خدمت که روز گذشته با حضور جمعیت میلیونی مردم در تهران برگزار شد، موکب پذیرایی در مسیر کاروان تشییع برپا و از عزاداران پذیرایی کرد.

معاونین و مسئولان قوه قضاییه و مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده به‌پاس گرامی‌داشت یاد شهیدان اهل‌خدمت با حضور در این موکب به خدمت‌رسانی و پذیرایی از شرکت‌کنندگان در مراسم تشییع اقدام کردند.

مسئولان قضایی شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهان را تسلیت گفتند

به گزارش برگزیده های ایران، “تحول” شعار آیت‌الله رئیسی در بدو شروع‌به‌کار به‌عنوان رئیس قوه قضائیه بود. وی با توجه به سابقه سمت‌های ارشد قضائی و با اشراف کامل به نیازها و احتیاجات دستیابی به تحول قضائی، نگاه ویژه‌ای به مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران قوه قضائیه به‌عنوان مرجعی برای مردمی‌سازی دستگاه قضا داشت، ازاین‌رو در “سند تحول قضائی” که سال ۱۳۹۹ آن را ابلاغ کرد، مأموریت‌های ویژه‌ای برای این مرکز در نظر گرفت.

شهید رئیسی با انتخاب علی بهادری‌جهرمی به‌عنوان رئیس مرکز، توسعه کمّی و کیفی این مرکز را بنا گذاشت به‌نحوی که مرکز از یک تشکیلات محدود به صدور پروانه‌های وکالت، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده، به نهادی اثرگذار در بحث تحقق عدالت قضائی تبدیل شد.

با پیروزی شهید رئیسی در انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ و انتخاب علی‌ بهادری‌جهرمی به‌عنوان سخنگوی دولت، حجت‌الاسلام محسنی‌اژه‌ای؛ رئیس جدید دستگاه قضا و حسن عبدلیان‌پور؛ رئیس جدید مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده نیز با توجه به ریل‌گذاری مناسب در دوره مدیریتی قبلی، تعالی را هم به تحول افزودند و امروز این مرکز بازیگر اصلی در مسیر تحقق عدالت قضائی محسوب می‌شود.

در واقع راه‌اندازی موکب مرکز وکلا، کارشناسان و مشاوران خانواده قوه قضائیه در مسیر تشییع شهدای خدمت، ادای دین این مرکز به نقش آیت‌الله رئیسی در تحول و تعالی مرکز وکلا و قدرشناسی از شهید خدمت است.

/+

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا