اخبار ورزشی

لوپتگی رسماً سرمربی وستهام شد

لوپتگی رسماً سرمربی وستهام شد

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران، باشگاه وستهام بعدازظهر امروز (پنجشنبه) اعلام کرد که خولن لوپتگی با امضای قراردادی دو ساله به طور رسمی هدایت تیم فوتبال وستهام را برعهده گرفته است. این مربی اسپانیایی جانشین دیوید مویس شد که پس از پنج سال از سمت سرمربیگری چکش‌ها کنار رفت.

این سرمربی اسپانیایی در این خصوص اظهار داشت: خیلی خوشحالم که می‌توانم بخشی از آینده این باشگاه بزرگ باشم. ما تلاش خواهیم کرد تا اثر خود را بر این باشگاه بگذاریم. جاه‌طلبی من به عنوان مربی این است که همیشه بهتر و بهتر باشیم و به اهداف بزرگتر دست پیدا کنیم و بازیکنان و تیم را برای پیشرفت کردن تشویق کنیم. من جایی هستم که می‌خواهم باشم.

وی افزود: پیشنهادات دیگری هم داشتم اما خیلی خوشحالم که وستهام من را انتخاب کرد، چون من هم وستهام را انتخاب کرده بودم، از این‌رو همه ما از این بابت خوشحالیم. ما با ایده بزرگی به اینجا آمده‌ایم و تا سر و صدای زیادی به راه بیندازیم. ما برای این چالش هیجان‌زده هستیم و تمام توان‌مان را برای کمک به این باشگاه خواهیم کرد تا به اهداف‌مان برسیم. مطمئن هستم که هواداران هم در این راه نقشی کلیدی خواهند داشت.

توافق لوپتگی با وستهام

خولن لوپتگی ۵۷ ساله که اخیراً بحث احتمال حضورش روی نیمکت تیم‌هایی همچون میلان، کریستال‌پالاس و بایرن مونیخ هم مطرح شده بود، فصل گذشته روی نیمکت ولورهمپتون حضور داشت و در نهایت پس از به پایان بردن فصل در رده سیزدهم لیگ برتر تصمیم گرفت مسیرش را از این باشگاه انگلیسی جدا کند. او پیش از این هدایت تیم‌هایی همچون پورتو، رئال مادرید، سویا و تیم ملی اسپانیا را برعهده داشته است.

وستهام فصل ۲۴-۲۰۲۳ لیگ برتر انگلیس را با ۵۲ امتیاز در رده‌ نهم جدول رده‌بندی به پایان برد.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا