اخبار ورزشی

مدیر باشگاه پورتو: ما موافقت‌مان با جدایی طارمی را اعلام کرده‌ایم/ میلان باید نظر بازیکن را جلب کند

مدیر باشگاه پورتو: ما موافقت‌مان با جدایی طارمی را اعلام کرده‌ایم/ میلان باید نظر بازیکن را جلب کند

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران، در حالی که اکثر رسانه‌ها شروط جدید باشگاه پورتو برای میلان را دلیل دست کشیدن این باشگاه از تلاش برای جذب مهدی طارمی عنوان کرده‌اند، ویتور بایا مدیر باشگاه پرتغالی مدعی شد که او و همکارانش راه را برای جدایی مهاجم ایرانی‌شان باز گذاشته‌اند و مشکل از سوی طرف ایتالیایی است.

ویتور بایا به شبکه اسپورت ایتالیا گفت: دو باشگاه پورتو و میلان بر سر مفاد قرارداد انتقال طارمی توافق کرده‌اند اما حالا آنها (میلان) باید نظر خود بازیکن را جلب کنند پس مذاکرات ادامه دارد.

جزئیات ماجرای خودداری میلان از خرید طارمی

داریا بهرامی واسطه اصلی معامله دو باشگاه میلان و پورتو، عصر امروز (پنجشنبه) در دفتر مرکزی باشگاه میلان حضور پیدا کرده بود تا درباره آخرین جزئیات قرارداد با نمایندگان باشگاه ایتالیایی صحبت کند اما طبق ادعای سایت کالچو مرکاتو، گویا او تنها واسطه‌ای نیست که می‌خواهد از این معامله سهم ببرد. علاوه بر این، حقوق در نظر گرفته شده از سوی باشگاه میلان برای طارمی که تنها ۱.۵ میلیون یورو در سال است، مراتب نارضایتی بازیکن و مدیربرنامه‌های او را به همراه داشته و این شائبه را به وجود آورده که میلان قبول کرده در ازای کم کردن حقوق بازیکن به واسطه‌های جدید معرفی شده از سوی پورتو حق کمیسیون بدهد.

در این میان نشریه رکورد پرتغال نوشته است که طارمی از اینکه موارد مورد توافقش با باشگاه میلان بدون اطلاع  او تغییر کرده، ناراحت شده که گویا این موضوع هم در توقف روند مذاکرات تأثیر داشته است.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا