کرمانشاه

مساعدت وزیر کشور در راستای حل موانع تولید در کرمانشاه

مساعدت وزیر کشور در راستای حل موانع تولید در کرمانشاه

به گزارش خبرنگار برگزیده کرمانشاه، محمدطیب صحرایی شامگاه روز گذشته (۱۶ بهمن ماه) در حاشیه سفر وزیر کشور به استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: از صبح امروز تاکنون با یک مجموعه برنامه در خدمت وزیر کشور بودیم.

وی افزود: برنامه‌های امروز شامل ۲ بخش بود، بخش نخست مربوط به افتتاحیه‌ها و بازدید از برخی اماکن در شهر کرمانشاه بود، از جمله آغاز عملیات اجرایی طرح آبرسانی به مناطق شرق و جنوب شرق شهر کرمانشاه، بازدید از قطار شهری و نهضت ملی مسکن، بازارچه عرضه مستقیم کالا و بیمارستان بهارستان.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: بخش دوم که بسیار مهم است استفاده از ظرفیت کشور برای رفع موانع تولید از یک سری واحدهای صنعتی شهر و استان کرمانشاه است، در کنار بازدیدها تعدادی از واحدهای صنعتی ما که مدت‌ها معطل مانده بودند بازدید شد و وزیر کشور در این زمینه پیگیری و رفع موانع خواهند کرد.

وی عنوان کرد: در پایان این سفر توفیق شد که برای عیادت از خانواده شهید صادق امیدزاده به همراه وزیر کشور حضور یافتیم.

صحرایی خاطرنشان کرد: در مجموع می‌توان گفت هدف از این سفر تنها بازدید و افتتاح پروژه‌ها و مجموعه‌ها نبود بلکه مقصود این بود که از ظرفیت‌های وزیر کشور حسن استفاده شود و از کمک ایشان برای رفع موانع که گاهی سرمایه‌های ما را سال‌ها معطل کردند استفاده کنیم که این اتفاق رقم خورد.

۴۶

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا