اخبار ورزشی

معرفی قهرمانان ۵ وزن اول کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان کشور/ تهران و توابع پیشی گرفتند

معرفی قهرمانان ۵ وزن اول کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان کشور/ تهران و توابع پیشی گرفتند

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران، مسابقات کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان کشور از صبح امروز (۱۸ آبان) در سالن هفت تیر تهران آغاز شد و در پایان رقابت‌های پنج وزن اول محمدامین ساقی از تهران، سام سیار از تهران، کامران فضلی خلیلی از مازندران، سبحان اسمی از توابع تهران و امیررضا علی‌پور از خراسان رضوی عنوان قهرمانی را از آن خود کردند تا به این ترتیب در روز اول کشتی‌گیران تهران و توابع بهترین نتایج را از خود کرده باشند.

سام سیار یکی از مدال‌آوران مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان در سال ۲۰۲۳ بود که در ترکیه مدال برنز ۴۸ کیلوگرم را به خود اختصاص داد و امسال نیز همچنان شرایط سنی حضور در تیم نوجوانان را دارد که در رقابت‌های کشوری قهرمان شد.

نتایج رقم خورده در فینال و رده‌بندی پنج وزن اول مسابقات کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان کشور به شرح زیر است:

۴۵ کیلوگرم:
فینال: محمدامین ساقی (تهران) ۶ – امیرعباس علی‌زاده (مازندران) ۲
رده‌بندی: نیما آبی (البرز) ۳ – دانیال صفری (همدان) ۸
امیرحسین صابری‌نژاد (اصفهان) ۲ (برنده) – حسین یاراحمدی (لرستان) ۲
۱- محمدامین ساقی (تهران)، ۲- امیرعباس علی‌زاده (مازندران)، ۳- دانیال صفری (همدان) و ۳- امیرحسین صابری‌نژاد (اصفهان)

۵۱ کیلوگرم:
فینال: سام سیار (تهران) ۵ – سید طاها هاشمی (مازندران) ۴
رده‌بندی: بنیامین امیدی (گیلان) ۶ – پوریا حبیبی (تهران ب) ۵
محمدرضا شهسواری (قزوین) ۷ – امیررضا جودی (البرز) ۱۲
۱- سام سیار (تهران)، ۲- سیدطاها هاشمی (مازندران)، ۳- بنیامین امیدی (گیلان) و ۳- امیررضا جودی (البرز)

۶۰ کیلوگرم:
فینال: کسری قدرتی دولت شانلو (البرز) صفر – کامران فضلی خلیلی (مازندران) ۱۱
رده‌بندی: محمدجواد اصغری (گیلان) ۸ – محمدحسین سبزی‌زاده (کرمانشاه) ۲
شایان اردو (خراسان رضوی) ۴ – یوسف مقدسی(همدان) ۷
۱- کامران فضلی خلیلی (مازندران)، ۲- کسری قدرتی (البرز)، ۳- محمدجواد اصغری (گیلان) و ۳- یوسف مقدسی (همدان)

۷۱ کیلوگرم:
فینال: ابوالفضل شمسی‌پور حاجیوند (تهران) ۲ – سبحان اسمی (توابع تهران) ۶
رده‌بندی: محمدطاها شکری (همدان) ۳ – محمد انصاری (خراسان شمالی) ۳ (برنده)
صالح محمدی (قم) ۱۱ – مبین معصومی (آذربایجان شرقی) صفر
۱- سبحان اسمی (توابع تهران)، ۲- ابوالفضل شمسی‌پور (تهران)، ۳- محمد انصاری (خراسان شمالی) و ۳- صالح محمدی (قم)

۹۲ کیلوگرم:
فینال: امیرحسین محمدی (مازندران) یک – امیررضا علی‌پور (خراسان رضوی) ۲
رده‌بندی: مهربد علیزاده (سمنان) صفر – امیرمحمد رحیمی (تهران) ۱۰
محمدصالح عزتی‌راد (همدان) ۷ – سیدسام دانش فر(توابع تهران) ۲
۱- امیررضا علی‌پور (خراسان رضوی)، ۲- امیرحسین محمدی (مازندران)، ۳- امیرمحمد رحیمی (تهران) و ۳- محمدصالح عزتی‌راد (همدان)

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا