اخبار ورزشی

مورایس اینگونه مچ گل‌محمدی را خواباند

مورایس اینگونه مچ گل‌محمدی را خواباند

به گزارش خبرگزاری برگزیده؛ سپاهان نیمه دوم مصاف برابر با پرسپولیس را طوفانی آغاز کرد و سرانجام پس از چندین حمله زهردار و خطرناک که نفس هواداران پرسپولیسی و همینطور سپاهانی را در سینه حبس کرد، یک سوپرگل از فاصله دور از راه رسید تا شاگردان مورایس در آستانه یک پیروزی مهم قرار بگیرند.

اما پس از باز شدن دروازه بهترین خط دفاعی لیگ در ورزشگاه نقش جهان شاهد یک تغییر قابل توجه و محسوس بودیم؛ جایی که فرشاد احمدزاده و رضا اسدی از فاز هجومی به خط دفاعی اضافه شدند تا یک دیوار ۶ نفره مقابل پیام نیازمند برای محافظت از قفس توری طلایی‌پوشان مقابل مهاجمین پرسپولیس بکشند.

سپاهان این مسابقه را با آرایش ۳-۳-۴ آغاز کرد و در نیمه دوم با ورود شهریار مغانلو آرایش این تیم به ۲-۴-۴ تغییر کرد تا طلایی‌پوشان در فاز هجومی قوی‌تر شوند. با این حال پس گل رضا اسدی دو دفاع به جمع ۴ نفره خط دفاعی اضافه شدند؛ فرشاد در پست مدافع چپ قرار گرفت تا میلاد زکی‌پور یار پوششی او باشد و در سوی دیگر رضا اسدی جلوتر از رامین در پست دفاع راست انجام وظیفه کرد.

پرسپولیس پس از عقب افتادن ۲۰ دقیقه برای جبران وقت داشت که اگرچه در دقایق پایانی مسابقه شاهد حملات همه جانبه شاگردان یحیی گل‌محمدی بودیم ولی آن‌ها از نداشتن یک مهاجم تمام کننده در طول مسابقه رنج بردند و در پایان هم با دست خالی اصفهان را ترک کردند و به تعطیلات رفتند.

۲۵۱۲۵۱

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا