چهارمحال و بختیاری

نفوذ ابزار مهم و کاربردی دشمن برای مقابله با اسلام است

نفوذ ابزار مهم و کاربردی دشمن برای مقابله با اسلام است

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران استان چهارمحال وبختیاری، حجت الاسلام سید امان الله حسینی صدر در جمع طلاب شهرستان لردگان در حوزه علمیه برادران با اشاره به وقایع تاریخی و مردم زمان حضرت موسی (علیه السلام) گفت: در زمان حضرت موسی (علیه السلام) با توجه به اینکه فرعون بسیار بی رحمانه بر آنها حکومت می کرد و حضرت موسی (علیه السلام) بااراده خداوند برای تامین امنیت و آرامش آنها تلاش می کرد و الطاف الهی به صورت خیلی مشهود بر آنها نازل می شد ولی باز عده ای بر آن بودند که خدای حضرت موسی نمی تواند زندگی خوبی را برای آنها رقم بزند و دوباره به سمت بت پرستی گرایش پیدا می کردند، زیرا منافع خود را در این گونه برخورد ها می دیدند.

حسینی صدر ادامه داد: در زمان انقلاب اسلامی ایران عده ای نیز به خاطر منافع خود و پیش بردن اهداف اربابان خود، پیشرفت های این نظام را در نظر نمی گیرند و وضعیت زمان طاغوت با آن همه مشکلات اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و… را بهتر از زمان حال بازگو می کنند. برای اینکه وانمود کنند جمهوری اسلامی ایران نمی تواند زندگی خوبی برای مردم رقم بزند. در صورتی که زمان طاغوت با بعد از انقلاب اسلامی قابل قیاس نیست و پیشرفت ایران اسلامی به حدی رسیده که جزو کشورهای برتر جهان به شمار می رود.

وی با اشاره به هدف دشمنان جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: دشمنان نظام اسلامی ایران تمام قدرت خود را به کار گرفتند که به ملت ها بگویند که دین اسلام قادر به اداره امور جامعه نیست و این فرهنگ غرب و تمدن غربی است که باعث پیشرفت و ترقی جوامع می شود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قمر بنی هاشم (علیه السلام) ادامه داد: امروز مهمترین و کاربردی ترین ابزار دشمن برای ضربه زدن به اسلام و جوامع اسلامی نفوذ می باشد که با رخنه کردن در بدنه حکومت ها و قسمت های حساس کشور سعی دارد که در تصمیم گیری های کلان دخالت و اهداف خود را پیاده نماید. واین نفوذ ممکن است در نهاد های انقلابی و دینی با دقت بیشتری انجام شود.

حسینی صدر نقش روحانیت در آگاه سازی جامعه و حضور در کنار مردم را بسیار مهم بیان کرد و افزود: با توجه به ماموریت طلاب در جامعه اسلامی و نقش روحانیت در اسلام شناسی، این قشر جامع باید تلاش خود را چند برابر کند و با حضور در کنار مردم ضمن بیان احکام و دستورات اسلام، خود نیز یک الگوی عملی برای مردم باشند.

۴۶

مجله خبری برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا