علمی و فناوری

واتساپ با توپ پر آمد

واتساپ با توپ پر آمد

واتساپ ویژگی‌های جدیدی معرفی کرده است و اکنون کانال‌های این پیام‌رسان می‌توانند برای تعامل با دنبال‌کنندگان از آن‌ها بهره ببرند. درحال‌حاضر مدیران همه‌ی کانال‌های واتساپ می‌توانند پیام صوتی برای مخاطبان بفرستند. طبق اعلام متا کاربران واتساپ روزانه هفت میلیارد پیام صوتی ارسال می‌کنند که نشان از محبوبیت بالای این ویژگی دارد و اضافه شدن قابلیت مذکور به کانال‌ها واقعاً جذاب به‌نظر می‌رسد.

قابلیت جدید دیگر واتساپ برای کانال‌ها، امکان ارسال نظرسنجی در چت‌ها است. تغییر دیگر اینکه پیام‌رسان تحت مالکیت متا اکنون به کانال‌ها اجازه می‌دهد حداکثر ۱۶ مدیر داشته باشند.

واتساپ با توپ پر آمد

بر اساس بیانیه‌ی رسمی، کاربران اکنون می‌توانند به‌روزرسانی‌های کانال‌های واتساپ را به‌عنوان وضعیت خود با دیگران به‌اشتراک بگذارند. از آنجا که امکان اشتراک‌گذاری یادداشت‌های صوتی نیز به‌عنوان وضعیت واتساپ وجود دارد، احتمالاً قابلیت اشتراک‌گذاری پیام‌های صوتی کانال‌ها هم دردسترس کاربران قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید:‌

  • کشفی جدید از زمان حکومت هخامنشیان بر بیت‌المقدس

  • سورپرایز جالب سامسونگ برای طرفدارانش

  • فناوری‌ خطرناک خودروهای بی ام و

واتساپ ویژگی کانال‌ را ابتدا در ژوئن ۲۰۲۳ (خرداد ۱۴۰۲) در سنگاپور و کلمبیا راه‌اندازی کرد و سپس در سپتامبر ۲۰۲۳ (شهریور ۱۴۰۲) درسترس کاربران سرتاسر جهان قرار گرفت. در آن زمان فقط امکان تعیین یک نفر به‌عنوان مدیر هر کانال وجود داشت که حالا این محدودیت نیز از بین رفته و به ۱۶ مدیر رسیده است.

واتساپ خاطرنشان کرد محبوبیت‌ کانال‌های این پلتفرم به‌سرعت افزایش یافته است و بیش‌ از ۵۰۰ میلیون‌ نفر در هر ماه از این ویژگی استفاده می‌کنند.

۵۸۵۸

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا