اخبار ورزشی

پژمان معتمدی سرپرست دبیری فدراسیون دوومیدانی شد

پژمان معتمدی سرپرست دبیری فدراسیون دوومیدانی شد

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران و به نقل از فدراسیون دوومیدانی، با توجه به پایان دوران سرپرست دبیری محمد مشهدی یاری و همچنین استعفای وی، حسین مطیعی سرپرست فدراسیون امروز (چهارشنبه) طی حکمی پژمان معتمدی را به عنوان سرپرست دبیری این فدراسیون منصوب کرد.

سرپرست دوومیدانی: حقوق رسولی را داده‌ایم؛ احتمالاً یادش رفته

 

در متن حکم معتمدی آمده است:

«نظر به  تعهد،تخصص و سوابق ارزنده جنابعالی،به موجب این ابلاغ بعنوان سرپرست دبیری فدراسیون دوومیدانی منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود پیگیری امور برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون و رسیدگی به امور جاری  مورد اهتمام قرار گیرد.

امید است با اتکال به خداوند متعال،در سایه توجهات علی ابن موسی الرضا(ع) و با بهره گیری از تمام ظرفیت‌ها در جهت توسعه پایدار دوومیدانی گام بردارید.»

سرپرست فدراسیون دوومیدانی همچنین با اهدای یک تابلو زرین از زحمات و تلاش‌های محمد مشهدی یاری در طول دوران مسئولیت وی در این فدراسیون تشکر و قدردانی کرد.

پژمان معتمدی از جمله مربیان و مدرسین برجسته ورزش دووومیدانی است،که در حال حاضر بعنوان ریاست دانشکده تربیت بدنی دانشگاه خوارزمی فعالیت می‌کند که در سوابق وی سرپرست دبیری فدراسیون دوومیدانی، مدرس ارشد کنفدراسیون دوومیدانی و فوتبال آسیا بعنوان برخی از فعالیت‌هایش دیده می‌شود.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا