اخبار ورزشی

پیولی: میلان حتی با ۱۰ بازیکن هم از یوونتوس ضعیف‌تر نبود

پیولی: میلان حتی با ۱۰ بازیکن هم از یوونتوس ضعیف‌تر نبود

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران، استفانو پیولی سرمربی میلان پس از باخت خانگی یک بر صفر شب گذشته (یکشنبه) روسونری برابر یوونتوس در دیداری که میلان از اواخر نیمه اول با اخراج مالک تیاو ۱۰ نفره شده بود، به شبکه DAZN گفت: من معمولاً بعد از بازی‌ها با تیم صحبت نمی‌کنم چون تنش بالاست و امروز هم که سرخورده شدیم. این نتیجه‌ای نبود که می‌خواستیم اما ما چه زمانی که ۱۱ نفره بودیم، چه وقتی ۱۰ نفره شدیم، خوب بازی کردیم و در هیچ زمانی از بازی ضعیف‌تر از یوونتوس نبودیم. به همین دلیل فکر می‌کنم که می‌توانستیم نتیجه لازم را بگیریم.

پیولی افزود: کارت قرمزی که تیاو گرفت، نتیجه یک اشتباه ناشیانه بود، هم فردی،‌هم تیمی. تیاو باید جلوی او را می‌گرفت نه اینکه او را نقش بر زمین کند. البته او بدشانسی هم آورد چون پایش لغزید اما در مجموع می‌توانست بهتر کار کند.

این تنها دومین باخت میلان در این فصل سری A پس از باخت سنگینش برابر اینتر در دربی بود. به همین دلیل روسونری همچمنان بالاتر از یوونتوس در رده دوم جدول قرار و تنها یک امتیاز با اینتر صدرنشین فاصله دارد. پیولی در قالب یک مزاح گفت دفعه قبل که تیمش باخت، مردانش انگیزه گرفتند تا با بردهای متوالی به صدر جدول برسند و این بار هم ممکن است چنین اتفاقی رخ دهد.

یوونتوس، میلان ۱۰ نفره را در سن‌سیرو تسلیم کرد

 

سرمربی میلان گفت: این باخت چیزی از اعتماد به نفس ما کم نمی‌کند، در عین حال ما خودمان را خیلی هم بی‌عیب‌و‌نقص نمی‌دانیم و سعی می‌کنیم که در بازی‌های بعدی بهتر باشیم. اگر بتوانیم بعد از این باخت همانطور کاری را انجام دهیم که بعد از باخت در دربی انجام دادیم و بردهای متوالی کسب کنیم، مشکلی نیست؛ اما جدای از شوخی، تیم می‌داند که باید دوباره به مسیرش برگردد. لازم است که مقابل دروازه رقبا فرصت‌طلب‌تر باشیم.

/

 
سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا